Trwa ładowanie...
d3sgg56

Sylwester w Warszawie. Trwa budowa sceny na pl. Defilad [GALERIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwester w Warszawie. Trwa budowa sceny na pl. Defilad [GALERIA]
d3sgg56

Warszawa przygotowuje się na Sylwestra! Na pl. Defilad powstaje scena, na której już za kilka dni odbędzie się miejska impreza.

Po kilku latach nieobecności warszawski sylwester wraca pod Pałac Kultury i Nauki. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Hello 2017". Na scenie ma wystąpić ponad setka wykonawców. Wśród nich będą m.in. Natalia Nykiel, Agnieszka Chylińska, Lady Pank i Varius Manx. O północy niebo nad stolicą mają rozświetlić fajerwerki. Pokaz potrwa 4 minuty.

Od kilku dni na pl. Defilad trwa budowa sceny. Konstrukcja ma wysokość kilkunastu metrów, a w jej środku znajduje się srebrna kula.

d3sgg56

- Na teren imprezy będą wiodły specjalne przygotowane wejścia, teren imprezy jest wygrodzony, przygotowaliśmy 55 wejść - 25 od strony al. Jerozolimskich, 20 od strony ul. Świętokrzyskiej i 10 od strony ul. Złotej - mówi Andrzej Matusiak dyrektor Stołecznej Estrady, która organizuje wydarzenie.

Zabawa przed PKiN rozpocznie się w sobotę o godz. 19 i potrwa do 1.30 w nocy. Stołeczny ratusz na zorganizowanie Sylwestra przeznaczy 3,2 mln zł.

Źródło: PAP/Wawalove

Autor: Mateusz Ostrzyżek

Przeczytaj też: Pod Sejmem odbędzie się koncert. "W geście solidarności"

d3sgg56

Podziel się opinią

Share
d3sgg56
d3sgg56