Trwa ładowanie...

Szablon Dżem po raz 7 w Warszawie!

Pomalują ścianę na warszawskim Bemowie!

Share
Szablon Dżem po raz 7 w Warszawie!
doi9hv2

To już siódma edycja festiwalu. Tym razem twórcy podczas dwudniowej sesji pomalują ścianę na warszawskim Bemowie. Zaniedbana przestrzeń przy ul. Siodlarskiej 12 zmieni swoje oblicze już 25 i 26 sierpnia. Stanie się kolejną, stołeczną galerią szablonów.

W tym roku malują m.in:
Monstfur, Kfiatek, Leon, Saimer, Szyman SC, Darek Paczkowski, Simpson, Jans, Zaiste, Pener, Kobayashi, WX2, Aleksandar !irli ", Adam Walas, Maped, Skuha i inni. Pojawią się również goście z Berlina (Czarnobyl) oraz Wielkiej Brytanii (Finbarr Dac).

Do każdej kolejnej edycji wydarzenia dołączali nowi uczestnicy - zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Rodziły się nowe kontakty i pomysły. Przy okazji wytworzyła się świetna społeczność.

doi9hv2

Powstał też pomysł uświetnienia 7-lecia Szablon Dżemu poprzez wydanie publikacji będącej zwieńczeniem tegorocznej edycji, a jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych. Zostanie w niej zebrany materiał zdjęciowy dotąd niepublikowany, teksty twórców biorących udział w Szablon Dżemie oraz samego organizatora tego przedsięwzięcia - Wojtka Wiśniewskiego.

Publikacja pojawi się pod koniec października 2012 roku.

Projekt jest finansowany przez m.st. Warszawa, a organizatorem jest Fundacja Puszka i Wojtek Wiśniewski. Szczegóły imprezy znajdziemy na TYCH stronach.

doi9hv2

Podziel się opinią

Share
doi9hv2
doi9hv2