Trwa ładowanie...

Szafing - Ogólnopolska Akcja Wietrzenia Szaf!

Będzie można “uwalniać ciuchy”, czyli wymienić się, sprzedawać lub kupować ubrania oraz dodatki

Szafing - Ogólnopolska Akcja Wietrzenia Szaf!
djslh60
djslh60

W weekend 11-12 października w ośmiu miastach w Polsce odbędzie się Szafing, czyli Ogólnopolska Akcja Wietrzenie Szaf. W tych dniach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu będzie można “uwalniać ciuchy”, czyli wymienić się, sprzedawać lub kupować ubrania oraz dodatki.

To dobry czas na jesienne porządki, czyli Wietrzenie Szaf! Przełom sezonów to doskonała okazja, żeby przejrzeć swoją szafę. Wyprzedaże ciuchów dają szansę na odświeżenie garderoby i zrobienie miejsca na cieplejsze ubrania .

Szafing promuje ekologiczne działanie, czyli wymianę rzeczy, które nie są nam już potrzebne. Możemy oddać, wymienić lub sprzedać za niewielkie pieniądze: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki - słowem wszystko co zalega w szafach, na półkach i w szufladach. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie - coś czego w popularnych sieciówkach nie znajdzie.

djslh60

W Warszawie partnerem akcji jest klubokawiarnia Znajomi Znajomych na Wilczej 58a w Śródmieściu.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 11 października 2014 r. w godzinach 11:00-16:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz prezenty.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

djslh60
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djslh60