Trwa ładowanie...
d47r8nh

Szafing - Ogólnopolska Akcja Wietrzenia Szaf!

Będzie można “uwalniać ciuchy”, czyli wymienić się, sprzedawać lub kupować ubrania oraz dodatki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szafing - Ogólnopolska Akcja Wietrzenia Szaf!
d47r8nh

W weekend 11-12 października w ośmiu miastach w Polsce odbędzie się Szafing, czyli Ogólnopolska Akcja Wietrzenie Szaf. W tych dniach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu będzie można “uwalniać ciuchy”, czyli wymienić się, sprzedawać lub kupować ubrania oraz dodatki.

Czytaj też: Rusza projekt odzieżowy WISŁAKI!

To dobry czas na jesienne porządki, czyli Wietrzenie Szaf! Przełom sezonów to doskonała okazja, żeby przejrzeć swoją szafę. Wyprzedaże ciuchów dają szansę na odświeżenie garderoby i zrobienie miejsca na cieplejsze ubrania .

d47r8nh

Szafing promuje ekologiczne działanie, czyli wymianę rzeczy, które nie są nam już potrzebne. Możemy oddać, wymienić lub sprzedać za niewielkie pieniądze: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki - słowem wszystko co zalega w szafach, na półkach i w szufladach. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie - coś czego w popularnych sieciówkach nie znajdzie.

W Warszawie partnerem akcji jest klubokawiarnia Znajomi Znajomych na Wilczej 58a w Śródmieściu.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 11 października 2014 r. w godzinach 11:00-16:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz prezenty.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

d47r8nh

Podziel się opinią

Share

d47r8nh

d47r8nh