Trwa ładowanie...

Szczęśliwy piątek 13 z jogą śmiechu na Polu Mokotowskim

Warszawski klub śmiechu jest jednym z 6000 klubów na świecie zarejestrowanym na oficjalnej stronie Laughter Yoga International

Share
Szczęśliwy piątek 13 z jogą śmiechu na Polu Mokotowskim
d2jn3u2

Członkowie tego klubu spotykają się regularnie po to, aby się pośmiać. Dołączyć może każdy! Klub zawsze pozostanie otwarty na nowe osoby.

Tym razem uczestnicy spotkają się w piątek 13 września o godzinie 17:15 w parku Pole Mokotowskie przy samym metrze Politechnika "w odległości słyszalności śmiechu od pomnika z jeźdźcem na koniu". W wypadku deszczu wydarzenie przeniesie się do przejścia podziemnego prowadzącym do metra naprzeciwko miejsca spotkania.

Śmiać się będzie można głośno, ale umiarkowanie długo (5 minut wprowadzenia + ok 30 minut sesji +10 minut na rozmowy i uściski, można dołączyć w każdej chwili). Można przyjść z dziećmi, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych aby się śmiać.

d2jn3u2

Na koniec w ruch pójdzie czapka, do której kto chce wesprzeć jogina śmiechu może dorzucić dowolną sumę. "Jestem wdzięczny za wszelkie wpłaty i pomagają one mi promować jogę śmiechu w całej Polsce i prowadzić działalność wolontariacką zaglądając z jogą śmiechu do szpitali, domów pomocy społecznej czy więzień" - mówi Piotr Bielski - jogin śmiechu.

Piotr Bielski - certyfikowany nauczyciel jogi śmiechu,uczył się tej metody bezpośrednio od jej twórcy dr Katarii, śmieje się codziennie, prowadzi sesje jogi śmiechu w firmach, centrach jogi, domach pomocy społecznej i więzieniach, więcej: www.facebook.com/JoginSmiechu

d2jn3u2

Podziel się opinią

Share
d2jn3u2
d2jn3u2