Trwa ładowanie...

Szczyt NATO odbędzie się na Narodowym. Ministerstwo podpisało umowę

"Przygotowania wiążą się z realizacją znaczących przedsięwzięć organizacyjnych i logistycznych oraz pełnym zdefiniowaniem wymogów bezpieczeństwa"
Share
Szczyt NATO odbędzie się na Narodowym. Ministerstwo podpisało umowę
djl4xef

Prezes zarządu spółki PL.2012+ Jakub Opara oraz dyrektor generalny MON Bogdan Ścibut podpisali dziś umowę na najem stadionu PGE Narodowy w Warszawie w okresie od 20 maja do 31 lipca 2016 roku. W dniach 8-9 lipca odbędzie się tu szczyt NATO.

Jest to kolejny element realizacji "Planu działań zmierzających do przygotowania Szczytu Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Rzeczypospolitej Polskiej w 2016 roku" - informuje MON

- To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że właśnie na naszym obiekcie gościć będziemy przywódców 28 państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego. Organizacja tego wydarzenia to dla nas ogromne wyzwanie logistyczne, ale jesteśmy na nie gotowi - podkreślają władze Stadionu.

djl4xef

Szczyt NATO w Warszawie to najwyższej wagi wydarzenie na tak wielką skalę, w którym Polska pełni rolę państwa-gospodarza.
Przygotowania wiążą się z realizacją znaczących przedsięwzięć organizacyjnych i logistycznych oraz pełnym zdefiniowaniem wymogów bezpieczeństwa związanych z tym wydarzeniem. Z tego względu wszelkich informacji na temat organizacji szczytu udzielać będzie wyłacznie Ministerstwo Obrony Narodowej.

Dl mieszkańców Saskiej Kępy na pewno będzie się to wiązało ze sporymi utrudnieniami.

Źródło: PAP

Przeczytajcie też: Oto lądowy transport przyszłości. "Lewitującą kapsułą z Gdańska do Krakowa w 35 minut?"

djl4xef

Podziel się opinią

Share
djl4xef
djl4xef