Trwa ładowanie...
d45k7ci

Szkoła zamknięta. Nauczyciel wrócił z wesela zakażony koronawirusem

Powrót do szkoły jest w tym roku nie lada wyzwaniem. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 210 im. Bohaterów Pawiaka w Warszawie poinformowały, że jeden z nauczycieli jest zakażony koronawirusem. Pedagog najprawdopodobniej zachorował podczas wesela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szkoła zamknięta. Nauczyciel mógł zakazić się koronawirusem na weselu
Szkoła zamknięta. Nauczyciel mógł zakazić się koronawirusem na weselu (East News)
d45k7ci

Zakażeniu koronawirusem uległ nauczyciel pracujący w Szkole Podstawowej nr 210 im. Bohaterów Pawiaka w Warszawie. O chorobie pedagoga placówka poinformowała na swojej stronie internetowej.

"Z powodu zachorowania jednego z nauczycieli szkoły, zgodnie z procedurami COVID-19 i decyzją Sanepidu, zajęcia stacjonarne zostają zawieszone w dniach 3-7 września 2020 r. W miarę możliwości zajęcia będą odbywały się w trybie zdalnym" - przekazały władze szkoły.

RMF FM podaje, że nauczyciel o otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa powiadomił placówkę w środę.

d45k7ci

Zobacz także: Białoruś. Katarzyna Lubnauer ostro o Andrzeju Dudzie. "W trakcie protestów jeździł na skuterze wodnym"

Szkoła zamknięta. Nauczyciel wrócił z wesela

Według przekazanych przez pedagoga informacji, do zakażenia mogło dojść na weselu. Na imprezie przebywała osoba chora na COVID-19.

Nauczyciel nie był obecny na rozpoczęciu roku szkolnego, jednak brał udział w dwóch radach pedagogicznych, przez co konieczne jest teraz przebadanie pozostałych pracowników szkoły. W placówce uczy się około 500 dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d45k7ci

Podziel się opinią

Share
d45k7ci
d45k7ci