Trwa ładowanie...

Szykuje się modernizacja ośrodka sportowego Stegny

Przedsięwzięcie obejmie budowę hali toru łyżwiarskiego z inwestycjami towarzyszącymi
Share
Szykuje się modernizacja ośrodka sportowego Stegny
d3g0xtp

Miasto Stołeczne Warszawa z Warszawskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji przygotowują się do modernizacji ośrodka Stegny wraz z partnerem prywatnym. W tym celu rozpoczyna się nabór do dialogu technicznego*, który poprzedza ogłoszenie postępowania w sprawie wyboru partnera prywatnego.

W ramach projektu przeprowadzona zostanie kompleksowa modernizacja i rewitalizacja Ośrodka Stegny przy ul. Inspektowej 1 w Warszawie, w tym budowa hali toru łyżwiarskiego z inwestycjami towarzyszącymi. Inwestycja będzie realizowana w partnerstwie publiczno-prywatnym.

WIĘCEJ

d3g0xtp

*Dialog techniczny to sposób na zebranie od potencjalnych partnerów informacji niezbędnych do optymalnego sformułowania opisu zakresu przedsięwzięcia, które ma być przedmiotem współpracy publiczno-prywatnej, specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz warunków umowy z partnerem prywatnym. Taka metoda przygotowania inwestycji ma zapewnić jej wykonalność i opłacalność dla partnerów prywatnych, oraz realizację celów publicznych i zabezpieczenie interesów ekonomicznych i prawnych zamawiającego.

*__*

d3g0xtp

Podziel się opinią

Share
d3g0xtp
d3g0xtp