Trwa ładowanie...
dla00g8

Tajemnicza śmierć na warszawskiej stacji paliw

Mężczyzna zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemnicza śmierć na warszawskiej stacji paliw
dla00g8

Prokuratura wyjaśnia zagadkową śmierć mężczyzny na stacji benzynowej przy ulicy Połczyńskiej - poinformowało Radio ZET. Do zdarzenia doszło w poniedziałek nad ranem. Mężczyzna zdemolował stację benzynową i zmarł po tym, jak został obezwładniony przez policję.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce zdarzenia mężczyzna znajdował się na zapleczu stacji benzynowej. Biegał, krzyczał, nie dał się uspokoić, uszkodził drzwi i rzucił w funkcjonariuszy monitorem komputera - poinformowało Radio ZET.

W czasie interwencji policjantów mężczyzna stracił przytomność. Na miejsce wezwane zostało pogotowie, jednakże próba reanimacji nie powiodła się i lekarze stwierdzili zgon.

dla00g8

- Natychmiast o tym zdarzeniu zawiadomiliśmy prokuraturę. Do jej dyspozycji jest zabezpieczony monitoring ze stacji benzynowej - mówi rzecznik Komendy Stołecznej Policji Mariusz Mrozek.

Z relacji pracowników wynika, iż mężczyzna kupił wcześniej dwie małe butelki wódki, po czym jedną wypił na miejscu. Chwilę później stracił przytomność. Tuż po jej odzyskaniu i zwróceniu mu uwagi ze strony pracowników, iż spożywanie alkoholu w obrębie stacji jest nielegalne - wpadł w szał.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET sprawca był notowany za fałszerstwa dokumentów i kradzieże samochodów. Śledczy będą musieli teraz ustalić, czy mężczyzna nie był pod wpływem innych środków odurzających.

Przeczytaj też: NIK: Uczelnie wyższe zawyżały opłaty rekrutacyjne

dla00g8

Podziel się opinią

Share
dla00g8
dla00g8