Trwa ładowanie...
dqivkhl

Tak polscy kibice cieszyli się z wygranej Realu Madryt! [WIDEO]

Królewscy po raz 11. zdobyli tytuł mistrza. Kibice na całym świecie świętowali zwycięstwo Hiszpanów w Lidze Mistrzów. Fiesta nie ominęła również Warszawy.
Share
Tak polscy kibice cieszyli się z wygranej Realu Madryt! [WIDEO]
dqivkhl

To była rozgrywka pełna wrażeń - do samego końca nie było wiadomo, która z hiszpańskich drużyn (co więcej, wywodzących się z tego samego miasta!) zdobędzie tytuł mistrza.

Dopiero w serii rzutów karnych wyłoniony został zwycięzca. Na stadionie w Mediolanie 5:3 wygrali piłkarze Realu Madryt, w meczu z klubem Atletico. Decydującą "jedenastkę" wykonał Cristiano Ronaldo. W regulaminowym czasie gry i po dogrywce był remis 1:1.

W stolicy Hiszpanii, Real zorganizował dla fanów wspólne oglądanie na stadionie Santiago Bernabeu. Przyszło 80 tys. kibiców, którzy w większości przenieśli się później na słynny Plaza de Cibeles, by oczekiwać na przyjazd swoich zwycięzców.

dqivkhl

Mimo, że w Warszawie nie ma ani stadionu Santiago Bernabeu, ani Plaza de Cibeles, polscy kibice Realu Madryt znaleźli sposób na to, by przenieść piłkarskie emocje na naszą murawę. W jednym z nadwiślańskich barów zorganizowano transmisję finału Ligii Mistrzów. Przyszło ponad 500 osób, które entuzjastycznie reagowały na każdego gola swojej ukochanej drużyny. Fiesta po skończonym meczu, trwała do białego rana.

Przeczytajcie też: Nie działa winda w metrze? ZTM będzie informować o awariach

dqivkhl

Podziel się opinią

Share
dqivkhl
dqivkhl