Trwa ładowanie...

"Taniec źrodeł" - nowy pokaz w Parku Fontann

Premiera widowiska inspirowanego legendą o założycielach Warszawy odbędzie się 3 maja
Share
"Taniec źrodeł" - nowy pokaz w Parku Fontann
d14mnjj

Przed nami inauguracja czwartego sezonu w Multimedialnym Parku Fontann na Podzamczu. 3 maja o godzinie 21.00 zobaczymy premierę „Tańca źródeł”, widowiska inspirowanego legendą o założycielach Warszawy, którego bohaterami jest para pochodząca z różnych światów – wodnego i lądowego.

Zobacz, jakie darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Historia opowiedziana jest za pomocą tańca i nowoczesnej techniki: komputerowo sterowanych fontann i oświetlenia LED, laserów oraz projekcji na gigantycznym ekranie wodnym. Użycie tych wszystkich technik sprawia, że zagłębiamy się w historię opowiadaną przez wodę i światło - dwa żywioły, które stworzyły miasto - zapowiada Stołeczna Estrada - Zaś strumienie fontann, ich dynamika i kolorystyka, które zmieniają się podążając za fabułą opowieści, czarują nas i hipnotyzują, odrywając nas na czas pokazu od otaczającej rzeczywistości. Warto zarezerwować jeden z weekendowych wieczorów na to fascynujące widowisko.

d14mnjj

Pokaz trwa 25 minut i będzie prezentowany w każdy piątek i sobotę od 3 maja do 27 września (w maju i we wrześniu o godzinie 21, w czerwcu, lipcu i sierpniu o godzinie 21.30).

Zobacz także: Za darmo: pokaz filmu "Chopin - the*space concert" [WIDEO]*


d14mnjj

Podziel się opinią

Share
d14mnjj
d14mnjj