Trwa ładowanie...

"Taniec źrodeł" - nowy pokaz w Parku Fontann

Premiera widowiska inspirowanego legendą o założycielach Warszawy odbędzie się 3 maja

Share
"Taniec źrodeł" - nowy pokaz w Parku Fontann
d1ltod3

Przed nami inauguracja czwartego sezonu w Multimedialnym Parku Fontann na Podzamczu. 3 maja o godzinie 21.00 zobaczymy premierę „Tańca źródeł”, widowiska inspirowanego legendą o założycielach Warszawy, którego bohaterami jest para pochodząca z różnych światów – wodnego i lądowego.

Historia opowiedziana jest za pomocą tańca i nowoczesnej techniki: komputerowo sterowanych fontann i oświetlenia LED, laserów oraz projekcji na gigantycznym ekranie wodnym. Użycie tych wszystkich technik sprawia, że zagłębiamy się w historię opowiadaną przez wodę i światło - dwa żywioły, które stworzyły miasto - zapowiada Stołeczna Estrada - Zaś strumienie fontann, ich dynamika i kolorystyka, które zmieniają się podążając za fabułą opowieści, czarują nas i hipnotyzują, odrywając nas na czas pokazu od otaczającej rzeczywistości. Warto zarezerwować jeden z weekendowych wieczorów na to fascynujące widowisko.

Pokaz trwa 25 minut i będzie prezentowany w każdy piątek i sobotę od 3 maja do 27 września (w maju i we wrześniu o godzinie 21, w czerwcu, lipcu i sierpniu o godzinie 21.30).

d1ltod3

Podziel się opinią

Share
d1ltod3
d1ltod3