Trwa ładowanie...
dr4c01y

Tańszy przejazd mytaxi z aplikacją goodie

Od 3 do 30 kwietnia br. dzięki goodie podróżowanie z mytaxi będzie tańsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wystarczy kilka sekund
Wystarczy kilka sekund (Goodie, Fot: Mytaxi)
dr4c01y

Jak skorzystać z jednej z dwóch promocji? Wystarczy pobrać na telefon komórkowy bezpłatną aplikację mobilną goodie, odnaleźć w niej okazję cenową mytaxi i wygenerować jednorazowy kod. Następnie kod należy wprowadzić do aplikacji mytaxi i już można cieszyć się rabatem za przejazd w wysokości 10 zł. Oferta dostępna jest dla wszystkich klientów mytaxi. Jednorazową obniżkę za przejazd o 35 zł zyskują zaś nowi klienci mytaxi i użytkownicy goodie. Kody uprawniające do zniżek są do pobrania w aplikacji goodie. Szczegółowe informacje i regulaminy promocji dostępne są na www.goodie.pl

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.plto wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie można łatwo założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i poznawać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii i daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci handlowych. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów.

W kilka sekund można mieć goodie w swoim smartfonie i cieszyć się promocjami oraz wyjątkowymi ofertami, dostępnymi tylko dla użytkowników tej aplikacji.

dr4c01y

Podziel się opinią

Share

dr4c01y

dr4c01y