Trwa ładowanie...
Luiza Poreda
30-09-2013 19:24

Targ Śniadaniowy - start sezonu jesienno-zimowego

Organizatorzy stawiają przede wszystkim na jakość produktów oraz jak najkrótszą ich drogę od producenta na śniadaniowy stół. Celem jest popularyzowanie idei wspólnych śniadań

Targ Śniadaniowy - start sezonu jesienno-zimowego
d1h8px9
d1h8px9

Targ Śniadaniowy to ciekawy pomysł na zakupy i spędzanie czasu. Jest połączeniem handlu zdrową żywnością oraz działań rozrywkowo-warsztatowych przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystko w atmosferze śniadania na świeżym powietrzu. Głównym celem Targu Śniadaniowego, jest dostarczenie kupującym dobrej jakości produktów, sprawdzonych i wykonywanych często w tradycyjny sposób.

Po sezonie letnim Targ Śniadaniowy rusza w nowej, jesienno-zimowej odsłonie, już w sobotę 12 października. Wydarzenie odbywać się będzie cyklicznie, w każdą sobotę, na Żoliborzu . Będzie okazja, aby zakupić (a także zjeść na miejscu) zdrowe, ekologiczne produkty.* Impreza odbywać się będzie na terenie *Gimnazjum nr. 55 (na zewnątrz oraz w środku).

Na targach śniadaniowych będzie można kupić świeże warzywa i owoce, przetwory mięsne i nabiałowe, tradycyjne i regionalne produkty od lokalnych producentów. Stworzone zostaną warunki do wspólnego posiłku z przyjaciółmi - śniadania z możliwością zjedzenia go przy stołach lub na trawie.

d1h8px9

Podczas imprezy będzie okazja, aby poznać organizacje zajmujące się świadomym i zdrowym stylem życia. Dla dzieci przygotowane zostaną ciekawe zajęcia warsztatowe.

d1h8px9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h8px9