Trwa ładowanie...
Luiza Poreda

Targ Śniadaniowy - start sezonu jesienno-zimowego

Organizatorzy stawiają przede wszystkim na jakość produktów oraz jak najkrótszą ich drogę od producenta na śniadaniowy stół. Celem jest popularyzowanie idei wspólnych śniadań

Share
Targ Śniadaniowy - start sezonu jesienno-zimowego
d5vwn4n

Targ Śniadaniowy to ciekawy pomysł na zakupy i spędzanie czasu. Jest połączeniem handlu zdrową żywnością oraz działań rozrywkowo-warsztatowych przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystko w atmosferze śniadania na świeżym powietrzu. Głównym celem Targu Śniadaniowego, jest dostarczenie kupującym dobrej jakości produktów, sprawdzonych i wykonywanych często w tradycyjny sposób.

Po sezonie letnim Targ Śniadaniowy rusza w nowej, jesienno-zimowej odsłonie, już w sobotę 12 października. Wydarzenie odbywać się będzie cyklicznie, w każdą sobotę, na Żoliborzu . Będzie okazja, aby zakupić (a także zjeść na miejscu) zdrowe, ekologiczne produkty.* Impreza odbywać się będzie na terenie *Gimnazjum nr. 55 (na zewnątrz oraz w środku).

Na targach śniadaniowych będzie można kupić świeże warzywa i owoce, przetwory mięsne i nabiałowe, tradycyjne i regionalne produkty od lokalnych producentów. Stworzone zostaną warunki do wspólnego posiłku z przyjaciółmi - śniadania z możliwością zjedzenia go przy stołach lub na trawie.

d5vwn4n

Podczas imprezy będzie okazja, aby poznać organizacje zajmujące się świadomym i zdrowym stylem życia. Dla dzieci przygotowane zostaną ciekawe zajęcia warsztatowe.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d5vwn4n

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5vwn4n
d5vwn4n