Trwa ładowanie...
d3i35p1

Targi modowe Mustache Warsaw - Yard Sale vol.11

Monumentalne 8000m2 PKiN-u zostanie wypełnione na dwa dni modą i designem z kraju i zagranicy. Ponadto wykłady i panele dyskusyjne o modzie, stylu i biznesie
Share
Targi modowe Mustache Warsaw - Yard Sale vol.11
d3i35p1

To już jedenasta edycja popularnych targów modowych Mustache Warsaw! W najbliższy weeekend m**onumentalne 8000m2 Pałacu Kultury i Nauki zostanie wypełnione na dwa dni modą i designem z kraju i zagranicy. Do tego zostanie uruchomiona jeszcze przestrzeń placu Defilad z prawdziwie wiosennymi rozrywkami, a po zmroku swoje podwoje udostępnią dodatkowo Cafe Kulturalna i Bar Studio. **Targi odbędą się w najbliższy weekend, 17 i 18 maja w godzinach 12:00 - 19:00.

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Yard Sale to już nie tylko moda i design. 11. edycja będzie weekendowym interdyscyplinarnym festiwalem. Będą wykłady i panele dyskusyjne o modzie, stylu i biznesie z największymi autorytetami z danej dziedziny. Przygotowaliśmy dla was również dwa naprawdę niesamowite wydarzenia muzyczne na żywo - mówią organizatorzy - Do tego pyszne jedzenie i muzyka idealna do wiosennych pląsów oraz sportowe atrakcje na świeżym powietrzu. Dla dumnych rodziców mamy jak zawsze ułatwienie w postaci kącika dla dzieci.

d3i35p1

Zobacz także: ŻARCIE NA KÓŁKACH vol.3 ­- otwarcie*sezonu foodtruckowego*

d3i35p1

Podziel się opinią

Share
d3i35p1
d3i35p1