Trwa ładowanie...

Targi polskiej mody niezależnej na Stadionie Narodowym!

Ubieraj się z głową! Druga edycja Targów Mody Slow Fashion

Targi polskiej mody niezależnej na Stadionie Narodowym!
d1roh3v
d1roh3v

Dzisiaj rusza druga edycja Targów Mody Slow Fashion.* Sukces pierwszej odsłony projektu zainspirował jego twórców do zwiększenia skali wydarzenia: jesienne targi odbędą się na Stadionie Narodowym.* W ramach Slow Fashion zaprezentuje się ponad 200 polskich projektantów mody niezależnej hołdujących trendowi “slow”. Wawalove.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Slow Fashion to wydarzenie, które łączy świat popularnej mody z awangardą. Twórcy i projektanci żyjący w zgodzie z zasadami ‘slow’ a także DIY mają okazję pokazać swoje ubrania szerokiemu odbiorcy bez pośredników, jakimi są domy handlowe, czy portale sprzedażowe - mówią organizatorzy - Dwudniowe wydarzenie pozwoli setkom młodych projektantów na pokazanie swoich prac dziesiątkom tysięcy odbiorców. Główną ideą targów jest działanie w myśl zasady ‘slow’ czyli “wybieraj z głową i wiedz, co na sobie nosisz”.

Pierwsza edycja Slow Fashion odbyła sie w kwietniu 2014 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, zgromadziła ponad 200 wystawców i przeszło 5000 gości podczas jednego dnia targów. Druga edycja zorganizowana będzie na większą skalę, więcej wystawców, znacznie większa przestrzeń i o wiele większa frekwencja. W związku z gigantycznym zainteresowaniem pierwszą odsłoną Slow Fashion organizatorzy podjęli decyzję, aby kolejna edycja odbyła sie na terenie Stadionu Narodowego. Trwa nabór wystawców, a miejsca targowe dla twórców mody niezależnej wypełniają się w dużym tempie. Organizatorzy, dzięki współpracy z payleven zapewniają dla wszystkich sprzedawców terminale płatnicze.

13-14 września 2014 r.
Stadion Narodowy w Warszawie
12.00 – 20.00

Bilety: 10 zł / 2 dni

Zobacz także: Rusza projekt odzieżowy WISŁAKI!

d1roh3v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1roh3v