Trwa ładowanie...

Targi Rzeczy Ładnych w Placu Unii

Po Soho Factory i Domu Braci Jabłkowskich targi zagoszczą w Placu Unii
Share
Targi Rzeczy Ładnych w Placu Unii
d1cxg67

22 - 23 listopada w godzinach 11:00 - 19:00 odbędzie się największa tegoroczna edycja Targów Rzeczy Ładnych!* Organizatorzy zaprezentują 130 najciekawszych projektantów i producentów mebli, współczesnej porcelany, lamp, akcesoriów, rowerów i wszystkiego, co kojarzy się z dobrym designem*. Jak zwykle nie zabraknie plakacistów i grafików oraz masy książek, zabawek i gadżetów dla Waszych pociech.

Jak przed rokiem zapraszamy na początku przedświątecznego sezonu targowego, czyli 22 i 23 listopada - jeszcze przed prezentowym szaleństwem, ale na tyle blisko Mikołajek i Bożego Narodzenia, że na pewno można się będzie zaopatrzyć w fantastyczne prezenty dla bliskich - mówią organizatorzy.

Targi odbędą się tym razem w nowym miejscu. Pierwsza edycja TRŁ gościła w * industrialnej przestrzeni Soho Factory, podczas drugiej edycji przeniosła się do Domu Braci Jabłkowskich.*

d1cxg67

Na trzecią szukaliśmy czegoś równie wyjątkowego i intrygującego. I chyba się udało - mówią organizatorzy - Z przyjemnością zapraszamy do supernowoczesnego biurowca PLAC UNII w centrum Warszawy, gdzie Targi na dwa dni zajmą całe drugie piętro biurowej części budynku. Świetna przestrzeń, wspaniały widok na ul. Puławską, nowoczesna architektura - to nie tylko idealne miejsce do pokazania dobrego designu, ale też jedyna szansa zobaczyć ten biurowiec od środka. Nie możemy się doczekać!

//NPB("003")!

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

d1cxg67

Podziel się opinią

Share
d1cxg67
d1cxg67