Trwa ładowanie...
d3pfcw5

Targi Rzeczy Ładnych w Soho Factory

To wydarzenie nie tylko dla branży i specjalistów, ale przede wszystkim dla konsumentów, którzy lubią dobrze zaprojektowane, estetyczne i funkcjonalne przedmioty, a nie wiedzą jak do nich dotrzeć
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targi Rzeczy Ładnych w Soho Factory
d3pfcw5

W najbliższy weekend, 23-24 listopada w Soho Factory odbędzie się pierwsza edycja Targów Rzeczy Ładnych – imprezy, której celem jest promocja i popularyzacja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności. To otwarte targi designu i projektowania, gdzie zobaczymy przegląd najciekawszych trendów na polskim rynku przedmiotów użytkowych. Na odwiedzających targi czekają także targi i warsztaty. Wstęp 5zł.

Chcemy odczarować elitarność pojęcia “design” , pokazać jak istotną rolę odgrywa on w codziennym życiu - mówią organizatorzy - Cenimy estetykę i funkcjonalność przedmiotów. Dostrzegamy deficyt tych pojęć w rzeczywistości, która nas otacza i chcemy to zmienić.

Targi Rzeczy Ładnych to projekt łączący otwartą dla wszystkich część targową, w ramach której swoje produkty zaprezentuje kilkadziesiąt polskich firm i projektantów, z warsztatami, prezentacjami i panelami dyskusyjnymi poświęconymi projektowaniu, pracy designerów i ich dokonaniom a także histori wzornictwa w Polsce. Wydarzeniu towarzyszyć będą wystawy dla dzieci i dorosłych.

d3pfcw5

Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie nie tylko dla branży i specjalistów, ale przede wszystkim dla konsumentów, którzy lubią dobrze zaprojektowane, estetyczne i funkcjonalne przedmioty, a nie wiedzą jak do nich dotrzeć. Podczas dwóch dni imprezy każdy będzie mógł zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku - mebli, elementów wyposażenia wnętrz, lamp, ceramiki, tkanin i kupić na miejscu oryginalne produkty najciekawszych polskich marek. Dla dzieci i ich rodziców będzie czekała strefa z* ofertą dla najmłodszych - zabawkami, książkami i meblami.*

Oprócz tego w części targowej dostępne będą także produkty retro (odrestaurowane meble i dodatki) i strefa zagraniczna (produkty międzynarodowych firm dostępne w polskich sklepach i showroomach). Podczas Targów nie zabraknie też najciekawszych polskich grafików, którzy będą prezentowali i sprzedawali swoje plakaty, serigrafie, druki, książki i notesy.

Pełna lista wystawców wkrótce ukaże się na stronie wydarzenia .

* Zobacz także przegląd najciekawszych darmowych wydarzeń w Warszawie!*

d3pfcw5

Podziel się opinią

Share
d3pfcw5
d3pfcw5