Trwa ładowanie...

Targi Sztuki i Designu ART SFERA

Druga edycja pod szyldem ART SFERA Crafts to zakupy - biżuterii, odzieży, galanterii, mebli, ale także półfabrykatów i materiałów rękodzielniczych - a także ciekawe warsztaty!

Share
Targi Sztuki i Designu ART SFERA
d1wp177

Druga edycja targów to około 100 wystawców oferujących swoje autorskie prace. Na targach odwiedzający mogą zaopatrzyć się w biżuterię, torby, autorską odzież. To również miejsce, gdzie swoją ofertę zaprezentują pracownie wnętrzarskie - artystyczne lampy, designerskie i ręcznie robione meble.

ART SFERA Crafts to tym razem nie tylko zakupy - to również możliwość udziału w warsztatach rękodzieła, prowadzonych przez zaprzyjaźnionych twórców. Odwiedzający będą mogli własnoręcznie wykonać ozdobne świece i wziąć udział m.in. w warsztatach malowania i ozdabiania toreb płóciennych. Pełna lista warsztatów dostępna jest na stronie internetowej: www.art-sfera.pl

W ostatnich dniach do części warsztatowej dołączył Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr1 "SOS" – „Witrażownia SOS” , który podczas targów zaprezentuje techniki tworzenia witraży. Zainteresowani będą mogli również wziąć udział w warsztatach wykonywania niewielkich form witrażowych.

d1wp177

Tak jak pierwsze spotkanie, tak również druga odsłona targów Art Sfera ma charakter otwarty – oznacza to, że wstęp jest bezpłatny.

ART SFERA odbywa się w sobotę, 25 maja 2013 r., w godzinach 10:00-19:00, w Centrum Konferencyjno-Targowym na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej 37A, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów ( MAPA ).

d1wp177
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wp177