Trwa ładowanie...

Targówek. 20-latek ugodził nożem w plecy współlokatora

Na wniosek prokuratora oraz śledczych z Targówka, sąd rejonowy zastosował trzymiesięczny areszt wobec mężczyzny.

Targówek. 20-latek ugodził nożem w plecy współlokatora
d3yizqu
d3yizqu

20-latek upomniał się o spłatę długu od swojego współlokatora. Podczas sprzeczki ugodził 19-latka nożem w plecy. Na wniosek prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Łojewskiej na warszawskim Targówku. Z ustaleń policjantów prowadzących tę sprawę wynika, że Patrick O. upomniał się o dług od swojego młodszego współlokatora. Pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki i ostrej wymiany zdań. W pewnej chwili Patrick O. ugodził nożem w plecy 19-latka, a następnie uciekł. Pokrzywdzony sam wezwał pogotowie i Policję. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację.

Policjanci zatrzymali 20-latka na Dworcu Wschodnim. Zabezpieczyli również nóż, który posłużył Patrickowi O. do popełnienia tego przestępstwa.

Po przesłuchaniu wszystkich osób mogących mieć informacje w tej sprawie i zebraniu materiałów dowodowych, policjanci doprowadzili Patricka O. do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut, iż działając w zamiarze bezpośrednim usiłował spowodować ciężki uszczerbek na zdrowiu realnie zagrażający życiu 19-latka.

d3yizqu

Na wniosek prokuratora oraz śledczych z Targówka, sąd rejonowy zastosował trzymiesięczny areszt wobec mężczyzny. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

d3yizqu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yizqu