Trwa ładowanie...

Targowisko Warszawa - wymień, oddaj, sprzedaj, kup!

Powracamy do tradycji handlowania - tym co nowe i używane. Będą ubrania, biżuteria, dodatki, książki, winyle, komiksy, meble, wystrój wnętrz, agd, rtv, sprzęt sportowy - jednym słowem WSZYSTKO

Share
Targowisko Warszawa - wymień, oddaj, sprzedaj, kup!
d33sp05

Nad Wisłą w Temacie Rzeka już wkrótce odbędzie się pierwsze Targowisko Warszawa - czyli targowisko z prawdziwego zdarzenia! To okazja, aby powrócić do tradycji handlowania - będzie można wymieniać, oddawać, sprzedawać, kupować najróżniejsze rzeczy, a wszystko to na plaży przy moście Poniatowskiego.

"Będą więc ubrania, buty, dodatki, biżuterię, meble, sprzęty sportowe, rtv i agd, książki, bibeloty... jednym słowem WSZYSTKO. Coś za coś, bartery, z ręki do ręki. Nic się nie marnuje, wszystko można zbyć. Targowanie mile widziane, a nawet wskazane."

d33sp05

Dodatkowo na Targowisku Warszawa dostępne będą usługi: fryzjer, make'up, manicure, masaże, zajęcia sportowe, atrakcje dla dzieci. Do tego niepowtarzalna strefa jedzenia.

Każdy może przyjść, każdy też może zostać wystawcą na Targowisku Warszawa. W tej sprawie należy pisać pod adres: targowiskowarszawa@gmail.c*om*

KIEDY: 7 września, godz. 11:00-18:00

GDZIE: Temat Rzeka (plaża przy moście Poniatowskiego, po stronie praskiej)

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d33sp05

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33sp05
d33sp05