Trwa ładowanie...

Temat Rzeka wraca!

W tę niedzielę "TEMAT CZEKA, czyli przed-otwarciowa niedziela wypoczynkowa"

Temat Rzeka wraca!
d26r5y1
d26r5y1

Mamy dla Was bardzo dobrą informację, której możecie być już pewni - wracamy! - czytamy na stronie Tematu Rzeka - Zanim to się jednak stanie, zanim ruszymy z budową, zanim wyczeszemy plażę i zaczniemy rozkładać nasze zabawki, musimy porządnie wypocząć. W najbliższą niedzielę, 6 kwietnia, o godzinie 13:00 na plaży pod mostem Poniatowskiego będziecie mogli poczuć przedsmak lata nad Wisłą!

I tak o ile pogoda pozwoli (a wszystko na to wskazuje), chcemy Was zaprosić na spontaniczne grillowanie z muzykowaniem, wylegiwaniem na kocach i zaklinaniem pogody na nadchodzący sezon - mówią organizatorzy - Charakter tego wydarzenia jest jak najbardziej niezobowiązujący, ale postaramy się przygotować dla Was kilka atrakcji godnych porządnego barbecue. Będziecie mogli zjeść, będziecie mogli się napić, a do tego wszystkiego skomponujemy zestaw artystów, którzy w nadchodzącym sezonie będą stałymi gospodarzami imprez w Temacie.

d26r5y1

Zagrają: Bekett, Crow Boy, Cyryl, Decoy, Easy, Glasse, Kamil Miller, Last Robots, Łukasz Napora, MaL, Miko Czajkowski, MKO, Mr.Lex, Novika, Pitti Schmitti, Simon Mattson, Sovinsky, Truant, Warsaw Calling

d26r5y1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26r5y1