Trwa ładowanie...

Temat Rzeka wraca!

W tę niedzielę "TEMAT CZEKA, czyli przed-otwarciowa niedziela wypoczynkowa"

Share
Temat Rzeka wraca!
dxn7k81

Mamy dla Was bardzo dobrą informację, której możecie być już pewni - wracamy! - czytamy na stronie Tematu Rzeka - Zanim to się jednak stanie, zanim ruszymy z budową, zanim wyczeszemy plażę i zaczniemy rozkładać nasze zabawki, musimy porządnie wypocząć. W najbliższą niedzielę, 6 kwietnia, o godzinie 13:00 na plaży pod mostem Poniatowskiego będziecie mogli poczuć przedsmak lata nad Wisłą!

I tak o ile pogoda pozwoli (a wszystko na to wskazuje), chcemy Was zaprosić na spontaniczne grillowanie z muzykowaniem, wylegiwaniem na kocach i zaklinaniem pogody na nadchodzący sezon - mówią organizatorzy - Charakter tego wydarzenia jest jak najbardziej niezobowiązujący, ale postaramy się przygotować dla Was kilka atrakcji godnych porządnego barbecue. Będziecie mogli zjeść, będziecie mogli się napić, a do tego wszystkiego skomponujemy zestaw artystów, którzy w nadchodzącym sezonie będą stałymi gospodarzami imprez w Temacie.

dxn7k81

Zagrają: Bekett, Crow Boy, Cyryl, Decoy, Easy, Glasse, Kamil Miller, Last Robots, Łukasz Napora, MaL, Miko Czajkowski, MKO, Mr.Lex, Novika, Pitti Schmitti, Simon Mattson, Sovinsky, Truant, Warsaw Calling

dxn7k81

Podziel się opinią

Share
dxn7k81
dxn7k81