Trwa ładowanie...

The Rolling Stones na Stadionie Narodowym!

Zespół miałby zagrać 4 czerwca, w 25. rocznicę wyborów. Wstęp ma być wolny! [WIDEO]

The Rolling Stones na Stadionie Narodowym!
d3rasmb

Kancelaria Prezydenta planuje spektakularny koncert na Stadionie Narodowym, który ma uświetnić 25. rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku, gdy zwycięski wynik „Solidarności" otworzył Polsce i Polakom drogę do wolności i niepodległości. Gwiazdą marzeń są The Rolling Stones. - czytamy w Rzeczpospolitej. Najstarszy i najbardziej utytułowany rockandrollowy zespół świata chętnie podkreśla swoją sympatię dla krajów dawnego bloku wschodniego. Występ w Sali Kongresowej (1967 rok) stał się symbolem buntu przeciwko peerelowskiej szarzyźnie. The Rolling Stones został założony w Londynie w 1962 roku.

W tej chwili szukani są sponsorzy. Koncert Micka Jaggera i kolegów to koszt rzędu kilku milionów euro. Na to nas nie stać, dlatego brany jest pod uwagę sponsoring najbogatszych polskich firm. Miałyby pokryć koszty koncertu, tak by bilety były dla uczestników imprezy darmowe, dostępne dla szczęśliwców poprzez sprawiedliwe, internetowe losowanie.

– Mogę powiedzieć tylko tyle, że rozważany jest pomysł zorganizowania koncertu upamiętniającego zwycięskie wybory – powiedziała gazecie dyrektor Joanna Trzaska-Wieczorek z Kancelarii Prezydenta RP. – Żadne ostateczne decyzje nie zapadły. Brane są pod uwagę różne warianty, zarówno z udziałem gwiazd polskich, jak i zagranicznych. Nie da się ukryć, że nie jest to najlepszy czas dla wokalisty, Micka Jaggera. Kilka dni temu popełniła samobójstwo L'Wren Scott, jego wieloletnia partnerka. Zespół odwołał az siedem najbliższych koncertów.

d3rasmb

Mamy nadzieję, że sponsorzy dopiszą, zespół się zgodzi, a warszawiacy 4 czerwca będą mogli zaśpiewać z angielską legendą rocka ajwiększe przeboje.Gdy tylko dowiemy się dodatkowych szczegółów - natychmiast damy Wam znać.

Zobaczcie wideo: The Rolling Stones - Sympathy for the Devil

d3rasmb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rasmb