ycipk-1ms4y5

The Rolling Stones nie zagrają w Warszawie

Wybrali Izrael. Starania kancelarii prezydenta spełzły na niczym
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Rolling Stones nie zagrają w Warszawie
ycipk-1ms4y5

Niedawno informowaliśmy, że Kancelaria Prezydenta planuje spektakularny koncert na Stadionie Narodowym, który miałby uświetnić 25. rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku. Gwiazdą miałaby być londyńska grupa The Rolling Stones, a wstęp na koncert miałby być darmowy.

Miało być fajnie, a wyszło jak zwykle. Jak informują izraelskie media, zespół 4 czerwca wystąpi w Tel Awiwie. Oznacza to, że starania kancelarii prezydenta, by zaprosić rockową grupę na ten dzień do Warszawy, spełzły na niczym. ****

Izraelskie media informują, że 30 marca rozpoczyna się sprzedaż biletów na koncert Rolling Stonesów, który odbędzie się 4 czerwca w Tel Awiwie. Będzie to część światowego tournee "14 On Fire", organizowanego z okazji 50. rocznicy powstania tej legendarnej grupy rockowej.

ycipk-1ms4y5

Na pocieszenia warto dodać, że Kancelaria Prezydenta wciąż planuje spektakularny koncert na Narodowym. Nie wiadomo jeszcze kto będzie gwiazdą. W biurze prasowym Kancelarii nie ma jeszcze dokładnych informacji, wiadomo jednak, że ma być to gwiazda światowego formatu.

Przeczytajcie też: Po Warszawie będą jeździć autobusy elektryczne

Podziel się
ycipk-1ms4y5
ycipk-1ms4y5
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ms4y5