Trwa ładowanie...

The Rolling Stones nie zagrają w Warszawie

Wybrali Izrael. Starania kancelarii prezydenta spełzły na niczym

The Rolling Stones nie zagrają w Warszawie
d1qi0y2

Niedawno informowaliśmy, że Kancelaria Prezydenta planuje spektakularny koncert na Stadionie Narodowym, który miałby uświetnić 25. rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku. Gwiazdą miałaby być londyńska grupa The Rolling Stones, a wstęp na koncert miałby być darmowy.

Miało być fajnie, a wyszło jak zwykle. Jak informują izraelskie media, zespół 4 czerwca wystąpi w Tel Awiwie. Oznacza to, że starania kancelarii prezydenta, by zaprosić rockową grupę na ten dzień do Warszawy, spełzły na niczym. ****

Izraelskie media informują, że 30 marca rozpoczyna się sprzedaż biletów na koncert Rolling Stonesów, który odbędzie się 4 czerwca w Tel Awiwie. Będzie to część światowego tournee "14 On Fire", organizowanego z okazji 50. rocznicy powstania tej legendarnej grupy rockowej.

d1qi0y2

Na pocieszenia warto dodać, że Kancelaria Prezydenta wciąż planuje spektakularny koncert na Narodowym. Nie wiadomo jeszcze kto będzie gwiazdą. W biurze prasowym Kancelarii nie ma jeszcze dokładnych informacji, wiadomo jednak, że ma być to gwiazda światowego formatu.

d1qi0y2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qi0y2