Trwa ładowanie...
d3lr9he

"The Sun" zachęca, by w Warszawie zrobić przedświąteczne zakupy

"Warszawa to miasto pełne przytulnych barów i restauracji".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Sun" zachęca, by w Warszawie zrobić przedświąteczne zakupy
d3lr9he

Brytyjski dziennik poranny "The Sun" przygotował ranking miast, w których warto zrobić przedświąteczne zakupy. W ścisłym Top 5 gazety znalazła się również stolica.

- Warszawa to miasto pełne przytulnych barów i restauracji - pisze Pete Bell z The Sun i przypomina, że w stolicy znajdziemy więcej niż jeden świąteczny market. Wśród polecanych miejsc, w których można zrobić zakupy przed świętami, autor wymienia rynek na Starym Mieście, na pl. Zamkowym oraz pod PKiN-em.

Z artykułu można się dowiedzieć m.in., że tradycyjnymi potrawami świątecznymi są: karp w galarecie, piernik, a do picia serwujemy grzane piwo. Przeczytamy też, że Polacy słyną ze zręcznych rzemieślników, którzy wykonują "wyszukane świąteczne ozdoby z dmuchanego szkła". "The Sun" zachęca również, by koniecznie zwiedzić Królewskie Łazienki.

d3lr9he

Oprócz stolicy, w rankingu brytyjskiego dziennika znalazły się także Budapeszt, Bukareszt, Paryż i Sofia. Wierzymy, że Warszawa ma do zaoferowania o wiele więcej interesujących rzeczy niż te, wymienione w artykule "Top five European Christmas Markets ", ale cieszymy się, że nas chwalą i polecają.

Przeczytajcie też: Jak przygotować rower do zimy?

d3lr9he

Podziel się opinią

Share
d3lr9he
d3lr9he