Trwa ładowanie...

The Wildest Night Party on-line

Już w sobotę największe gwiazdy imprezowej sceny spotkają się w Soho Factory!

Share
The Wildest Night Party on-line
d1jzafu

Już dziś wieczorem w Soho na Pradze startuje The Wildest Night Party. Warszawa po raz pierwszy przeżyje najdzikszą imprezę roku. Zagrają najlepsi DJ’e w kraju i królowie londyńskiego dubstepu - MODESTEP. Zagrają też The Black Tapes, kolektyw Flirtini, dj Auer, dj Falcon, duet Double Trouble oraz Mentalcut i BC Gansteppaz. Sponsorem wydarzenia jest Desperados.

Nie udało Ci się wygrać biletów? Nie szkodzi! Impreza Cię nie ominie. The Wildest Night Party jako pierwsza wydarzenie w Polsce, rozegra się równolegle na żywo i na Facebooku dzięki technologii RFID i live-streamingowi.

Ty też możesz przyłączyć się online do imprezowiczów Desperadosa. Wchodząc na https://apps.facebook.com/thewildestnightparty/ będziesz miał nie tylko podgląd na to co dzieje się w Soho, ale i dostęp do najlepszych setów DJ’skich TWNP 2013.

d1jzafu

Na internetowych imprezowiczów, którzy przyłączą się on-line do najlepszego nocnego PARTY w Polsce czeka specjalny konkurs. Do wygrania głośniki gadżet marzeń każdego audiofila Beats By Dre.

Niech żyje imprezowa dzikość!

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1jzafu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jzafu
d1jzafu