Trwa ładowanie...
d452gr1

To już sto lat Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia w Warszawie!

Wielka feta w Parku Skaryszewskim będzie trwała cały weekend.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już sto lat Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia w Warszawie!
d452gr1

Grochów, Saska Kępa i Gocław – te trzy niegdyś podwarszawskie osiedla, stały się częścią stolicy dokładnie 8 kwietnia 1916 roku. Mieszkańcy będą świętować to wyjątkowe stulecie przez cały weekend w Parku Skaryszewskim.

Impreza odbywa się na trzech scenach. Na pierwszej, niedzielna zabawa rozpocznie się koncertem piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Teatru N.O.R.A. Wykonawcy wystąpią o godzinie 14, a zaraz po nich zaprezentują się kolejni artyści: muzycy z projektu jazzowego Sound of Affection, folk-rockowy zespół Homo Homini, Jakub Misiniec & Piotr Szewczyk. Fani Breakoutu będą mogli usłyszeć kultowe piosenki zespołu podczas koncertu „Tribute to Tadeusz Nalepa”. Na scenie będą również obecni tancerze z Zespołu Tańca Irlandzkiego REELANDIA. Całe wydarzenie uświetni o godzinie 20:30 Rewia Szlagierów Muscialowych „Kocham Cię Broadway”.

Również na drugiej scenie czeka nas moc atrakcji! Będzie i muzycznie (min. za sprawą Zespołu Wokalnego ORION, który zaprezentuje piosenki o Warszawie czy retro recitalu Moniki Węgiel) i tanecznie (mieszkańcy będą świadkami brazylijskiego recitalu tanecznego oraz występu tańców narodowych w wykonaniu artystów z Łodzi). Część satyryczna obejmie Tadeusz Ross, który przedstawi „Jestem kawał chłopa”.

d452gr1

Natomiast w Muszli Koncertowej będziemy mogli być świadkami kulturalnego dorobku mieszkańców Pragi-Południe. Program będzie głównie skierowany do najmłodszych: na deskach sceny wystąpią aktorzy warszawskich teatrów w przedstawieniu „Kot w Butach”. A Iluzjonista Tom „As” zaczaruje nas swoim pokazem iluzji.

Przeczytajcie również: Serialowa Bożenka promuje Warszawę… jako Alicja w Krainie Czarów? [WIDEO]
d452gr1

Podziel się opinią

Share
d452gr1
d452gr1