Trwa ładowanie...
żoliborz
Luiza Poreda
03-12-2012 11:43

To najlepszy Wydział Obsługi Mieszkańców w stolicy!

Zwycięzcą szóstej edycji konkursu został WOM na Żoliborzu

To najlepszy Wydział Obsługi Mieszkańców w stolicy!
ddf0o5z
ddf0o5z

Zakończyła się VI edycja konkursu na najlepszy Wydział Obsługi Mieszkańców. Celem konkursu jest wyłonienie WOM-u, który zadania z zakresu obsługi Mieszkańców realizuje na najwyższym poziomie. Udział w konkursie wzięło 17 WOM-ów z całego miasta.

Najlepszy WOM wybrano biorąc pod uwagę następujące kryteria: realizację jednolitych standardów obsługi mieszkańców, zapewnienie wysokiej jakości i komfortu obsługi mieszkańców, realizacja strategii antykorupcyjnej. Przy wyborze decydująca była opinia mieszkańców Warszawy, którzy wyrazili ją odpowiadając na pytania ankieterów.

- Wydział Obsługi Mieszkańców jest pierwszą instytucją, do której mieszkaniec przychodzi załatwić sprawę w urzędzie dzielnicy. Jak spojrzymy na laureatów z lat poprzednich to widać, że zwycięscy się zmieniają. Świadczy to o tym, że konkurencja jest duża i ostra, co służy mieszkańcom – podkreślił sekretarz miasta Jarosław Maćkowiak - Na zakończenie chciałbym podziękować kapitule konkursu za niełatwą pracę w ocenie kandydatów, których poziom był bardzo wyrównany. Łatwiej jest wskazywać zwycięzcę, gdy dysproporcje między rywalizującymi są duże.

ddf0o5z

Konkurs to wymiana doświadczeń, doskonalenie wiedzy i umiejętności, wdrożenie nowych standardów, integracja pracowników, a w rezultacie podwyższenie poziomu świadczenia usług w Urzędzie m.st. Warszawy.

Tegoroczni laureaci konkursu:

I miejsce – WOM dla dzielnicy Żoliborz
II miejsce – WOM dla dzielnicy Rembertów
III miejsce – WOM dla dzielnicy Ochota

Specjalne wyróżnienie za obsługę mieszkańców - WOM dla dzielnicy Wilanów.

ddf0o5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddf0o5z