Trwa ładowanie...

To ona była "czarnym koniem" w warszawskiej debacie. Sprawdziliśmy, kim jest Krystyna Krzekotowska

To właśnie ona swoim piątkowym wystąpieniem w debacie zwróciła największa uwagę. Wyszła nawet przed pulpit i uklękła. Sprawdziliśmy, kim jest Krystyna Krzekotowska.

To ona była "czarnym koniem" w warszawskiej debacie. Sprawdziliśmy, kim jest Krystyna KrzekotowskaŹródło: TVP Info
d8iv80b
d8iv80b

Krystyna Krzekotowska była zdecydowanie najbarwniejszą uczestniczką piątkowej debaty. Na Twitterze jest już nawet porównywana do Adriana Zandberga, który został okrzyknięty czarnym koniem debaty prezydenckiej w 2015 roku.

Kandydatka Światowego Kongresu Polaków błysnęła już przy drugim pytaniu. - Ja pokażę, jak my się czujemy jako obywatele - mówiła w studiu przy Woronicza 17. Krystyna Krzekotowska pod koniec swojej wypowiedzi wyszła przed pulpit i uklękła.

d8iv80b

- My się czujemy przygnieceni do ziemi. Wstańcie, wstańmy dumni warszawiacy, nie pozwólmy na przygniatanie nas - zawołała, przekraczając czas na wypowiedź. Mikrofon, zgodnie z regułą debaty, został w tym momencie wyłączony. - Prawie udało się pani wstać na czas - zauważył jeden z prowadzących debatę, Igor Sokołowski.

"Za mało jest miłości w Warszawie" - tak Krystyna Krzekotowska odpowiedziała na pytanie o to, czego brakuje w stolicy. Kandydatka na prezydenta obiecała też m.in., że jeśli wygra, "wszystkiego będzie w sam raz".

Dr Krystyna Krzekotowska - jest wiceprezesem Światowego Kongresu Polaków oraz wykładowcą prawa na wielu uczelniach wyższych, w tym na uczelni Łazarskiego w Warszawie. Była doradcą przy przygotowywaniu niektórych rządowych projektów ustaw. Współpracuje jako ekspert w dziedzinie prawa mieszkaniowego i spółdzielczego z mediami.

d8iv80b

Była radcą Ambasady Polskiej w Berlinie. Jest członkiem Stronnictwa Demokratycznego.

Zorganizowała liczne krajowe i międzynarodowe konferencje, sympozja i kongresy, z których wnioski posłużyły poprawie sytuacji obywateli a zwłaszcza poprawie relacji władza - obywatel.

Znacznie więcej informacji znajdziecie na stronie głównej kandydatki.

Przypomnijmy jeszcze, że wybory samorządowe odbędą się 21 października. Drugą turę wyznaczono na 4 listopada.

d8iv80b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8iv80b