Trwa ładowanie...
d1otk2e

To ona była "czarnym koniem" w warszawskiej debacie. Sprawdziliśmy, kim jest Krystyna Krzekotowska

To właśnie ona swoim piątkowym wystąpieniem w debacie zwróciła największa uwagę. Wyszła nawet przed pulpit i uklękła. Sprawdziliśmy, kim jest Krystyna Krzekotowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Krzekotowska podczas wystąpienia telewizyjnego w debacie kandydatów na prezydenta Warszawy
Krystyna Krzekotowska podczas wystąpienia telewizyjnego w debacie kandydatów na prezydenta Warszawy (TVP Info)
d1otk2e

Krystyna Krzekotowska była zdecydowanie najbarwniejszą uczestniczką piątkowej debaty. Na Twitterze jest już nawet porównywana do Adriana Zandberga, który został okrzyknięty czarnym koniem debaty prezydenckiej w 2015 roku.

Kandydatka Światowego Kongresu Polaków błysnęła już przy drugim pytaniu. - Ja pokażę, jak my się czujemy jako obywatele - mówiła w studiu przy Woronicza 17. Krystyna Krzekotowska pod koniec swojej wypowiedzi wyszła przed pulpit i uklękła.

d1otk2e

- My się czujemy przygnieceni do ziemi. Wstańcie, wstańmy dumni warszawiacy, nie pozwólmy na przygniatanie nas - zawołała, przekraczając czas na wypowiedź. Mikrofon, zgodnie z regułą debaty, został w tym momencie wyłączony. - Prawie udało się pani wstać na czas - zauważył jeden z prowadzących debatę, Igor Sokołowski.

"Za mało jest miłości w Warszawie" - tak Krystyna Krzekotowska odpowiedziała na pytanie o to, czego brakuje w stolicy. Kandydatka na prezydenta obiecała też m.in., że jeśli wygra, "wszystkiego będzie w sam raz".

Dr Krystyna Krzekotowska - jest wiceprezesem Światowego Kongresu Polaków oraz wykładowcą prawa na wielu uczelniach wyższych, w tym na uczelni Łazarskiego w Warszawie. Była doradcą przy przygotowywaniu niektórych rządowych projektów ustaw. Współpracuje jako ekspert w dziedzinie prawa mieszkaniowego i spółdzielczego z mediami.

d1otk2e

Była radcą Ambasady Polskiej w Berlinie. Jest członkiem Stronnictwa Demokratycznego.

Zorganizowała liczne krajowe i międzynarodowe konferencje, sympozja i kongresy, z których wnioski posłużyły poprawie sytuacji obywateli a zwłaszcza poprawie relacji władza - obywatel.

Znacznie więcej informacji znajdziecie na stronie głównej kandydatki.

Przypomnijmy jeszcze, że wybory samorządowe odbędą się 21 października. Drugą turę wyznaczono na 4 listopada.

d1otk2e

Podziel się opinią

Share
d1otk2e
d1otk2e