Trwa ładowanie...
dhk9qqu

Topola runęła na torowisko. Nie kurusją tramawaje aż siedmiu linii

Uwaga, IMGW wydało ostrzeżenia na 10 województw, w tym również dla Mazowsza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Topola runęła na torowisko. Nie kurusją tramawaje aż siedmiu linii
dhk9qqu

10-metrowe drzewo runęło na torowisko w okolicy Parku Traugutta. Uwaga, nie kursują tramwaje aż siedmiu linii!

Silny wiatr przewrócił 10-metrowe drzewo na sieć trakcyjną na ulicy Międzyparkowej. Z informacji ZTM wynika, że występują utrudnienia w kursowaniu linii C1, 1, 6, 15, 18, 28, 35. Na miejscu pracuje straż pożarna. Kiedy tylko drzewo zostanie usunięte, wtedy robotnicy najprawdopodobniej przystąpią do naprawy linii.

Zerwana sieć trakcyjna to efekt orkanu Grzegorz, który sieje supustoszenie w kraju. Dwie osoby nie żyją, a 12 jest rannych, w tym 5 strażaków. Trwa usuwanie skutków wichur nad Polską. Jeszcze na poniedziałek prognozowany jest bardzo silny i porywisty wiatr. IMGW wydało ostrzeżenia dla 10 województw w tym dla Mazowsza.

dhk9qqu

Straż pożarna poinformowała, że w niedzielę interweniowała 37 razy w Warszawie w związku z uszkodzeniami po silnej wichurze. W całym woj. mazowieckim straż interweniowała 341 razy, akcje dotyczyły usuwania powalonych drzew oraz połamanych gałęzi z ulic i chodników oraz lokalnych podtopień dróg i budynków mieszkalnych.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Zmarł Piotr S. Podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie

Podziel się
dhk9qqu

Podziel się opinią

Share

dhk9qqu

dhk9qqu