Trwa ładowanie...

Tragedia na Bemowie. Pobity mężczyzna zmarł po ataku maczetami?

W niedzielę rano doszło do tego brutalnego napadu. O 5 rano 30-latek został zaatakowany ostrym narzędziem

Share
Tragedia na Bemowie. Pobity mężczyzna zmarł po ataku maczetami?
d4gjr6o

Zdarzenie miało miejsce przy szkole nr 21 na ul. Szadkowskiego, gdzie do teraz widoczne są duże plamy krwi. Pomimo błyskawicznie podjętej akcji reanimacyjnej zarówno przez świadków jak i ratowników medycznych, mężczyzna zmarł krótko po przewiezieniu do szpitala. Na razie nie są znane przyczyny napadu.

Okoliczni mieszkańcy spekulują na temat przebiegu tej tragedii na forach internetowych. Wielu z nich przyznaje, że sprawców było co najmniej dwóch. Policja aktualnie przesłuchuje wszystkich świadków zdarzenia i stara się ustalić jego szczegółowy przebieg. Doniesieniom, jakoby ofiara została zaatakowana maczetami przez grupę sprawców zaprzecza jednak Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola.

- Absolutnie nie mogę potwierdzić takich spekulacji. Na obecnym etapie postępowania mogę jedynie przyznać, że mężczyzna zmarł w skutek ran zadanych ostrym narzędziem. Natomiast nie zostało ono jeszcze przez nas zabezpieczone i trudno jednoznacznie mówić, że była to maczeta. Nie mogę również potwierdzić, że chodziło o grupę sprawców - powiedziała dla WawaLove.pl Ewa Wrzosek, Prokurator Rejonowy dla Warszawy-Woli.

d4gjr6o
d4gjr6o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gjr6o
d4gjr6o