ycipk-3o04d6

Tragedia na Bemowie. Pobity mężczyzna zmarł po ataku maczetami?

W niedzielę rano doszło do tego brutalnego napadu. O 5 rano 30-latek został zaatakowany ostrym narzędziem
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia na Bemowie. Pobity mężczyzna zmarł po ataku maczetami?
ycipk-3o04d6

Zdarzenie miało miejsce przy szkole nr 21 na ul. Szadkowskiego, gdzie do teraz widoczne są duże plamy krwi. Pomimo błyskawicznie podjętej akcji reanimacyjnej zarówno przez świadków jak i ratowników medycznych, mężczyzna zmarł krótko po przewiezieniu do szpitala. Na razie nie są znane przyczyny napadu.

Okoliczni mieszkańcy spekulują na temat przebiegu tej tragedii na forach internetowych. Wielu z nich przyznaje, że sprawców było co najmniej dwóch. Policja aktualnie przesłuchuje wszystkich świadków zdarzenia i stara się ustalić jego szczegółowy przebieg. Doniesieniom, jakoby ofiara została zaatakowana maczetami przez grupę sprawców zaprzecza jednak Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola.

- Absolutnie nie mogę potwierdzić takich spekulacji. Na obecnym etapie postępowania mogę jedynie przyznać, że mężczyzna zmarł w skutek ran zadanych ostrym narzędziem. Natomiast nie zostało ono jeszcze przez nas zabezpieczone i trudno jednoznacznie mówić, że była to maczeta. Nie mogę również potwierdzić, że chodziło o grupę sprawców - powiedziała dla WawaLove.pl Ewa Wrzosek, Prokurator Rejonowy dla Warszawy-Woli.

ycipk-3o04d6

Przeczytajcie też: Gdzie zgłosić słabo widoczne znaki drogowe? Podpowiadamy

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3o04d6

ycipk-3o04d6
ycipk-3o04d6