Trwa ładowanie...

Tragedia pod Warszawą. 44-latek śmiertelnie ugodzony ostrym przedmiotem

44-letni mężczyzna to obywatel Ukrainy.

Tragedia pod Warszawą. 44-latek śmiertelnie ugodzony ostrym przedmiotem
dzq9jne
dzq9jne

Nie żyje 44-letni obywatel Ukrainy, który najprawdopodobniej został śmiertelnie ugodzony nożem. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Konstancinie-Jeziornie. *Policjanci zatrzymali w tej sprawie łącznie 4 osoby. Prokuratura prowadzi śledztwo wyjaśniające okoliczności zdarzenia.*

Do zdarzenia doszło w nocy, z soboty na niedzielę. Wówczas policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań w Konstancinie-Jeziornie. Na miejscu funkcjonariusze zastali załogę pogotowia ratunkowego, ratownicy poinformowali, że zostali tu wezwani do mężczyzny, który najprawdopodobniej został ugodzony ostrym przedmiotem w podbrzusze. Działania ratunkowe nie przyniosły jednak oczekiwanego rezultatu, mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Policjanci z Konstancina wspólnie z funkcjonariuszami z Góry Kalwarii, jeszcze tej samej nocy zatrzymali łącznie 4 osoby. To trzej mężczyźni w wieku od 30 do 45 lat oraz 51-letnia kobieta. Zabezpieczone zostały ślady, w tym nóż kuchenny, który znajdował się w pomieszczeniu, gdzie przeprowadzana była akcja ratunkowa.

Z ustaleń policjantów z wydziału kryminalnego z Piaseczna prowadzonych pod nadzorem prokuratora wynika, że wszystkie osoby spotkały się tego dnia i spożywały alkohol. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni teraz poszczególny udział i związek zatrzymanych osób ze śmiercią 44-letniego obywatela Ukrainy.

dzq9jne
dzq9jne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzq9jne