Trwa ładowanie...
d44g4da

Tragedia przy Łopuszańskiej. Do wypadku doszło podczas budowy centrum rozrywki

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na terenie centrum handlowego przy Łopuszańskiej. Trwały prace wykończeniowe w nowym centrum rozrywki, gdy zawalił się strop hali. Na miejscu zginął 28-letni mężczyzna. Kierownictwo galerii przesyła wyrazy współczucia poszkodowanym i ich rodzinom. Jednocześnie podkreśla, że pracownicy sklepów i klienci są bezpieczni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na terenie galerii handlowej ma powstać centrum rozrywki
Na terenie galerii handlowej ma powstać centrum rozrywki (WawaLove.pl, Fot: Karolina Pietrzak)
d44g4da

Do wypadku doszło w piątek rano. W hali zawalił się strop. Elementy konstrukcji przygniotły 28-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu. Na ul. Łopuszańską przybyła straż pożarna, która wydobyła ciało z gruzowiska. Obecna była również policja, prokurator, nadzór budowlany oraz Państwowa Inspekcja Pracy. Służby będą ustalać okoliczności zdarzenia.

Wcześniej na łamach WawaLove.pl informowaliśmy, że do wypadku doszło w jednej z hal przy ulicy Łopuszańskiej. Jednak, jak udało nam się dowiedzieć, incydent miał miejsce na terenie galerii handlowej Modo. Tak wynika z relacji pracowników centrum.

- Zdarzyła się wielka tragedia. Gdy przyszłam rano do pracy, zauważyłam przy wejściu karetkę i policję. Nikt z kierownictwa galerii nie poinformował nas o wypadku. Nie wiemy dokładnie, co się stało - mówi jedna z osób, która pracuje w strefie gastronomicznej centrum handlowego.

d44g4da

Nasz rozmówca dodaje, że wypadek miał miejsce na terenie budowy nowego centrum rozrywki na terenie galerii handlowej, która wkrótce ma mieć otwarcie. - Mają tam być trampoliny i inne atrakcje dla klientów - tłumaczy. W momencie zawalenia się stropu w hali trwały prace wykończeniowe.

   WawaLove.pl
(WawaLove.pl, Fot: Karolina Pietrzak)

Centrum handlowe Łopuszańska 22 potwierdza, że wypadek miał miejsce na terenie galerii. Kierownictwo wydało specjalne oświadczenie w tej sprawie.

"Z przykrością informujemy, że dzisiaj podczas prac remontowych w części Centrum wyłączonej z użytku zdarzył się nieszczęśliwy wypadek. Poszkodowanym i ich rodzinom składamy wyrazy głębokiego współczucia" - czytamy we wpisie.

d44g4da

Władze centrum podkreślają, że "sklepy oraz pozostałe obiekty usługowe są absolutnie bezpieczne i pracują bez zmian, a Klientom odwiedzającym Centrum nie zagraża żadne niebezpieczeństwo."

ZOBACZ WIDEO: Rosną ceny mieszkań. Gdańsk i Warszawa liderami wzrostów

d44g4da

Podziel się opinią

Share
d44g4da
d44g4da