Trwa ładowanie...
d13th4h

Tragiczny wypadek na Targowej. Policja szuka świadków zdarzenia

Na miejscu omal nie doszło do samosądu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny wypadek na Targowej. Policja szuka świadków zdarzenia
d13th4h

W piątek, po godz. 20.00 na skrzyżowaniu Targowej z Kijowską na warszawskiej Pradze kierowca hondy śmiertelnie potrącił dziecko na przejściu dla pieszych. Jak informuje TVN24, policjanci wcześniej trzykrotnie stawiali mu zarzuty z artykułu 180 a kodeksu karnego, który przewiduje karę nawet dwóch lat pozbawienia wolności za jazdę bez uprawnień.

Według TVN24, Kamilowi G. stawiano w przeszłości także zarzuty oszustw, wyłudzeń i składania fałszywych zeznań. Serwis informuje też o tym, że 26-latkiem interesowało się Centralne Biuro Śledcze. Za kółkiem, bez uprawnień usiadł co najmniej trzy razy policja postawiła mu zarzuty w tej sprawie.

W portalu Kontakt24 opublikowano film, na którym widać jak honda civic z dużą prędkością rusza na światłach, lawiruje wyprzedzając inne samochody. Chwile później dochodzi do wypadku. Samochód uderza w dziecko, które - według świadków - wbiegło na ulicę za piłką.

d13th4h

Policja szuka świadków

Według "Gazety Stołecznej", siła uderzenia była tak duża, że 14-latka upadła 30 metrów dalej. Na miejscu omal nie doszło do samosądu. Kamila G. z pojazdu siłą wyciągnęli świadkowie. Obroniła go załoga pogotowia ratunkowego, która była na miejscu tragicznego zdarzenia.

Mężczyznę zatrzymano. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga. Stołeczna Policja prosi ewentualnych świadków wypadku o pomoc. Informacje mogące pomóc w śledztwie, przekazać na Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI, także telefonicznie, pod numerami (22) 603-75-55; (22) 603-75-56 lub (22) 619-10-49.

Przeczytajcie też: "Łowcy cieni" zatrzymali członka gangu żoliborskiego. Był poszukiwany listem gończym

d13th4h

Podziel się opinią

Share

d13th4h

d13th4h