Trwa ładowanie...

Tramwaj wjechał w chodnik. Duże utrudnienia w ruchu

Wstrzymano ruch tramwajowy ul. Woronicza w kierunku ul. Puławskiej.
Share
Tramwaj wjechał w chodnik. Duże utrudnienia w ruchu
dafa7zi

Na warszawskim Mokotowie doszło do poważnego wypadku. - Mercedes uderzył w bok tramwaju przy al. Niepodległości i ul. Woronicza. Nikt nie został ranny - informuje WawaLove.pl Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.


Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 9. Wstrzymano ruch tramwajowy ul. Woronicza w kierunku ul. Puławskiej. Na miejsce przyjechali strażacy oraz pracownicy Tramwajów Warszawskich, którzy usuwają skutki kolizji. Utrudnienia dotyczą linii tramwajowych: 18 i 31 oraz autobusowych: 174 i 700.

dafa7zi

Warszawa | Nawet 5 godzin zablokowane będzie skrzyżowanie Woronicza i alei Niepodległości. Tramwaj zderzył się z ciężarówką. Nikomu nic się nie stało, był to techniczny przejazd. Tramwaje 18 i 31 oraz autobusy 174 i 700 kursują objazdami.

Zdjęcie od słuchacza Filipa

u2014 Paweł Orlikowski (@orlikowskipawel)

Tramwaje są kierowane na trasy zmienione:
18
ŻERAŃ FSO - ... - Puławska - METRO WILANOWSKA,
31
RZYMOWSKIEGO - ... - Woronicza - WORONICZA.
Autobusy w kierunkach północnych są kierowane na trasy zmienione:
174, 700
... - al. Niepodległości - Domaniewska - Puławska - Woronicza - al. Niepodległości - ...
8:52

dafa7zi

Policja apeluje o uważną jazdę samochodem. - Doszło do 30 wypadków i kolizji w mieście. W tej chwili nie jeteśmy w stanie zweryfikować wszystkiego. Ostatnie zgłoszenie dotyczyło mercedesa, który uderzył w bok tramwaju przy al. Niepodległości i ul. Woronicza. Nikt nie został ranny. Są bardzo duże utrudnienia. Korki tworzą się w każdej dzielnicy. Usuwanie utrudnień potrwa nawet kilka godzin - mówi WawaLove.pl Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Śnieg sparaliżował stolicę. 42 pługosolarki wyjechały na ulice

dafa7zi

Podziel się opinią

Share
dafa7zi
dafa7zi