ycipk-2sc6rg

Tramwaje Warszawskie: "Monitoring w każdym wagonie"

Policja cały czas poszukuje ewentualnych świadków zdarzenia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tramwaje Warszawskie: "Monitoring w każdym wagonie"
ycipk-2sc6rg

Zamontowanie monitoringu wizyjnego w każdym z warszawskich tramwajów zapowiedziała spółka Tramwaje Warszawskie. - To konsekwencja pobicia prof. Kochanowskiego i wyciągnięcie lekcji na przyszłość - mówi WawaLove.pl Monika Wierzbicka, rzeczniczka TW.

8 września profesor Uniwersytetu Warszawskiego Jerzy Kochanowski jechał tramwajem ze swoim niemieckim kolegą i rozmawiał z nim po niemiecku. Jeden ze współpasażerów uderzył go w głowę. Profesorowi Kochanowskiemu trzeba było założyć pięć szwów. Sprawę bada prokuratura na warszawskiej Woli.

Kara dla motorniczego

ycipk-2sc6rg

- W poniedziałek odbyła się rozmowa z motorniczym. Mężczyzna wie, które przepisy regulaminu naruszył. Jego przełożeni postanowili nałożyć na niego karę porządkową w postaci nagany, a do tego odebrać prawo do nagrody półrocznej i rocznej - powiedziała WawaLove.pl Monika Wierzbicka z Tramwajów Warszawskich.

Jak dodała, motorniczemu odebrano również miesięczną premię. Wierzbicka podkreśliła, że zwolnienie mężczyzny nie wchodziło w grę.

Policja prosi o pomoc

- Cały czas poszukujemy ewentualnych świadków tego zdarzenia lub osoby, które mają na ten temat informacje. Prosimy o kontakt z naszą jednostką lub pod numer 112 - powiedziała oficer prasowy wolskiej policji podkom. Marta Sulowska. Jak dodała, ze wstępnych informacji policji wynika, że sprawca był jeden. Do tej pory nie zatrzymano sprawcy, przesłuchany został m.in. motorniczy.

ycipk-2sc6rg

Przeczytajcie też: Szokujący komentarz po pobiciu. Jest zawiadomienie do prokuratury

Podziel się
ycipk-2sc6rg
ycipk-2sc6rg
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2sc6rg