Trwa ładowanie...

Tramwaje wracają na Bródno

To jednak nie koniec zmian w komunikacji miejskiej w tej części Warszawy.

Tramwaje wracają na Bródno
d17falw
d17falw

24 października mieszkańcy Bródna odetchną z ulgą. Przywrócony zostanie ruch tramwajowy na ul. Starzyńskiego, 11 Listopada, Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Rembielińskiej i na Annopolu. To jednak nie koniec zmian w komunikacji miejskiej w tej części Warszawy.

Od 24 października na swoją stałą trasę – z Annopola na Banacha – wróci linia 1. Jednocześnie przywrócone zostanie kursowanie linii 3. Linia będzie kursowała na trasie wydłużonej do Żerania Wschodniego. Na swoje trasy wrócą także linie: 4 (Żerań Wschodni – Wyścigi) i 25 (Annopol – Banacha). Linia 41, która dziś dojeżdża tylko do przystanku Namysłowska, będzie kursowała na trasie wydłużonej do Żerania Wschodniego.

W związku z przywróceniem ruchu tramwajowego zostanie zawieszone kursowanie linii zastępczych Z-3 i Z-4.

W dniach 24-31 października (do końca kursowania linii nocnych) wprowadzane będą kolejne zmiany w komunikacji miejskiej. W tych dniach, w godz. między 22.00 a 4.00 wyłączany będzie również ruch tramwajowy na ul. 11 Listopada na odcinku od Inżynierskiej do ronda Żaba. Z tego powodu linie: 3 i 4 będą kierowane na trasy objazdowe:

Linia 3 : GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – … – ŻERAŃ WSCHODNI.
(Tramwaje jadące w kierunku ul. Kijowskiej będą kursowały na trasie: Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Targowa)

d17falw

Linia 4: WYŚCIGI – … – most Śląsko-Dąbrowski – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – ŻERAŃ WSCHODNI.

Zamiast tramwajów, w godzinach od 22.00 do 23.45 na ulice wyjedzie zastępcza linia autobusowa Z23. Będzie kursowała jednokierunkowo na trasie: DW. WILEŃSKI – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – DW. WILEŃSKI.

Przywrócenie pełnej przejezdności ul. 11 Listopada dla ruchu kołowego planowane jest 31 października. Od tego dnia na swoje trasy wrócą linie: 135, 169, 176, 212, N14 i N64.

d17falw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17falw