Trwa ładowanie...
d6w7cvx

Trójka. Słuchacze Trójki szykują na dziś protest pod siedzibą radia

Minął tydzień od notowania trójkowej listy przebojów, które wywołało prawdziwe trzęsienie ziemi w samej rozgłośni, jak i we wszystkich innych mediach. Słuchacze chcą dziś - w piątek 22.05. - zaprotestować przed siedzibą Trójki przeciwko jej zniszczeniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słuchacze Trójki szykują protest pod siedzibą radia
Słuchacze Trójki szykują protest pod siedzibą radia (Materiały prasowe)
d6w7cvx

Trójka. Mobilizacja słuchaczy w internecie. Będzie protest

Słuchacze Trójki są bardzo wierni swojej ulubionej rozgłośni. Po aferze związanej z usunięciem ze stron Polskiego Radia wyników notowania LP3, w którym zwyciężyła piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, stanęli murem za Markiem Niedźwieckim i pozostałymi dziennikarzami Trójki.

Wczoraj mieliśmy okazję posłuchać wersji dyrektora Trójki Tomasza Kowalczewskiego podczas posiedzenia senackiej komisji kultury. Fani rozgłośni uważnie przysłuchiwali się temu spotkaniu i wyrazili po nim swoje zdegustowanie postawą prezeski PR Agnieszki Kamińskiej i samego Kowalczewskiego, którzy bronili swego stanowiska.

d6w7cvx

Po słowach, które padły na komisji, wzburzenie środowiska dziennikarskiego i słuchaczy urosło jeszcze bardziej. Efektem jest dzisiejsza inicjatywa protestu, który odbyć się ma przed gmachem Trójki dziś w piątek 22.05. o godzinie 19.00 czyli godzinie, o której zazwyczaj zaczyna się Lista Przebojów.

Zobacz także:Wybory 2020. Cezary Tomczyk pytany o komisarza w stolicy: Warszawa jest zabezpieczona

Manifestacja przed Trójką przyciąga polityków

Swoją obecność na manifestacji zadeklarował Robert Biedroń, który w tweecie poinformował, że wybiera się dziś w piątek 22.05. o 19.00 pod budynek rozgłośni by bronić wolności słowa i wolności artystycznej. Obecność kandydata na prezydenta może przyciągnąć do protestu większą uwagę polityków co w rezultacie może mu zaszkodzić, ale do tej pory słuchacze nie sprzeciwili się jeszcze takiej postawie polityka.

d6w7cvx

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6w7cvx

Podziel się opinią

Share
d6w7cvx
d6w7cvx