Trwa ładowanie...
d3pvlg4

Trzaskowski przedstawił główne obietnice dla Mokotowa

W ramach akcji "18 dzielnic 1 Warszawa" kandydat PO zaprezentował propozycje dla mokotowian. Jedną z głównych obietnic jest stworzenie parku wokół Kopca Powstania Warszawskiego.
Share
Mokotów
MokotówŹródło: Wikimedia Commons CC BY-SA, Fot: Mikiapole3
d3pvlg4
  • Tramwaj do Wilanowa przez Mokotów

Trzaskowski tłumaczył, że tramwaj pojedzie przez ul. Rakowiecką do Wilanowa. - Tutaj będzie specjalny węzeł przesiadkowy, gdzie będzie można się przesiąść z metra na tramwaj i dojechać do samego Wilanowa. To jest sprawa, która jest bardzo często poruszana, jeżeli chodzi o nowe linie tramwajowe - zaznaczył.

  • Nowe szkoły na Górnym i Dolnym Mokotowie
d3pvlg4

- Kolejną ważną kwestią jest rozbudowa infrastruktury szkolnej i przedszkolnej, oprócz budowy dwóch nowych przedszkoli, ważną inwestycją jest budowa dużego kompleksu na Siekierkach, gdzie będzie zarówno szkoła jak i przedszkole - przekonywał kandydat.

  • Rewitalizacja terenu wokół Kopca Powstania Warszawskiego

- To jest sprawa, o której bardzo wiele rozmawialiśmy z mieszkańcami na Mokotowie, o tym, żeby taki park w tym miejscy stworzyć. I dokładnie to zrobimy, zagospodarujemy te tereny, oczywiście z szacunkiem dla miejsca, które ma swoją niesłychanie istotną historyczną wymowę - podkreślił poseł.

Zobacz także: Pozew przeciwko Polsce. "PiS się przygotowuje na zderzenie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3pvlg4

Podziel się opinią

Share
d3pvlg4
d3pvlg4