Trwa ładowanie...

Trzaskowski przedstawił komitet poparcia

- Składa się z ludzi o różnym wieku, różnej profesji, z bardzo różnym stażem bycia warszawiakiem. Dlatego że to właśnie tacy ludzie, którzy stoją za mną, tworzą Warszawę - powiedział podczas wtorkowej konferencji Rafał Trzaskowski.

Share
Trzaskowski przedstawił komitet poparcia
Źródło: East News, fot: Zbyszek Kaczmarek
d31g3bg

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy tłumaczył, że pracuje już od ponad 8 miesięcy i spotyka się z warszawiankami i warszawiakami na ulicach Warszawy. - Rozmawiamy o Warszawie, o programie i ten program powstał właśnie poprzez rozmowę z tymi wszystkimi, których udało mi się przez te ostatnie 8 miesięcy spotkać - mówił.

Trzaskowski tłumaczy, że komitet składa się z ludzi, których zna całe życie, a niektórych poznał dopiero podczas kampanii. - Składa się z ludzi o różnym wieku, różnej profesji, z bardzo różnym stażem bycia warszawiakiem. Dlatego że to właśnie tacy ludzie, którzy stoją za mną, tworzą Warszawę, jej niepowtarzalny klimat, energię, chęć realizowania najlepszych aspiracji, jakie można realizować w naszej stolicy - zapewnił.

- Warszawa dla wszystkich, niezależnie od tego, czy się w Warszawie urodzili, czy przyjechali, niezależnie od wieku i poglądów politycznych. Taką Warszawę chcemy budować i mój program właśnie wyrasta z rozmów z warszawiakami i warszawiankami i dlatego chciałem pokazać, z kim rozmawiałem, kto miał wpływ na to, co planujemy dla Warszawy - powiedział kandydat na prezydenta Warszawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31g3bg

Podziel się opinią

Share
d31g3bg
d31g3bg