Trwa ładowanie...
holderName

Trzaskowski przedstawił oficjalne hasło wyborcze

„Warszawa dla wszystkich” - to hasło wyborcze kandydata Koalicji Obywatelskiej. - Trzeba będzie walczyć o każdy głos każdej warszawianki i każdego warszawiaka. Stąd też to hasło - tłumaczył w piątek Trzaskowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski (East News, Fot: Jacek Domiński)
holderName

Kandydat na prezydenta Warszawy poza hasłem przedstawił również plakat kampanii, na którym widzimy jego wizerunek na tle Starego Miasta.

Podczas konferencji polityk przekonywał, że walka będzie niesłychanie ciężka, do samego końca. - Nic nie jest pewne, nic nie jest przesądzone. Trzeba będzie walczyć o każdy głos każdej warszawianki i każdego warszawiaka. Stąd też hasło „Warszawa dla wszystkich”, bo trzeba zadbać o każdy głos - powiedział kandydat. Zaznaczył, że dopiero ta osoba, która się naprawdę postara i będzie prowadzić tę kampanię, rozmawiając z warszawiakami, a nie robiąc tylko akcje dla picu, będzie w stanie tę kampanię wygrać.

holderName

Przeczytaj też: Piotr Guział oskarża. "Trzaskowski ukradł moje hasło wyborcze!"

Rafał Trzaskowski zapowiedział, że pod koniec kampanii prawdopodobnie będzie debata ze wszystkimi kandydatami. - Natomiast w II turze z tymi dwoma, którzy się dostaną do II tury. Jestem otwarty na debatę. O szczegółach będą decydowały sztaby - powiedział. Dodał, że już w tej chwili jest 58 zaproszeń. - Pewnie nie będzie 58 debat, zorganizujemy jedną, ale porządnie się do tego przygotujemy - wyjaśnił.

    East News
(East News, Fot: Jacek Dominski)

"Tłit". Michał Kamiński o billboardach z Kaczyńskim: zareagowali z wściekłością, to celny strzał

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName