Trwa ładowanie...
d15yv2n

Trzaskowski robi te same błędy co Jaki. "Zamiast Targówka pokazano...Tennessee"

W pre-kampanii trwa wojna na zdjęcia. Śmiano się z Jakiego, że pokazuje greckie śmietniki. Teraz przyszedł czas na Trzaskowskiego, który w przedstawianych projektach pokazuje dzieci z Kanady i Tennessee.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzaskowski robi te same błędy co Jaki. "Zamiast Targówka pokazano...Tennessee"
(Agencja Gazeta, Fot: Maciej Jaźwiecki)
d15yv2n

Cezary Tomczyk, poseł Platformy Obywatelskiej zauważył na Twitterze, że Patryk Jaki na zdjęciu mającym przedstawiać śmietnik z Mokotowa, pokazał z Grecji.

Natomiast Jacek Ozdoba, radny PiS zwrócił uwagę na błąd, jaki popełnił sztab Rafała Trzaskowskiego. - RT! Ale wtopa! Miały być dzieci z Warszawy, a okazało się, że są z Włoch i Hiszpanii. Zamiast Targówka pokazano Tennessee. Tak jak mówił kandydat Trzaskowski „nie znam dzielnic Warszawy” - napisał na Twitterze radny.

Chodzi o przedstawiony w mediach społecznościowych projekt Rafała Trzaskowskiego, w którym każdy mały warszawiak zasługuje na miejsce w przedszkolu. W udostępnionym materiale ukazała się fotografia małej dziewczynki, nie z Polski, a Kanady.

Twitter

Kolejną wpadką był wpis na Facebooku, który dotyczył opieki nad osobami niepełnosprawnymi. Rafał Trzaskowski ilustrował fotografię rodziny z amerykańskiego stanu Tennessee.

Facebook.com

Przeczytaj też: Akcja PiS "Ratusz Rafała". "W otoczeniu Trzaskowskiego są szemrane osoby"

d15yv2n

Zobacz wideo: Sekret Rapa Nui. Wyspa zdradza zaskakujące szczegóły

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d15yv2n

Podziel się opinią

Share

d15yv2n

d15yv2n