Trwa ładowanie...
d1jq9q8

Trzech przechodniów dogoniło i złapało złodzieja

Słysząc okrzyki kobiety leżącej na ziemi i wołającej o pomoc, trzech przechodniów, widząc co się dzieje, natychmiast ruszyło za złodziejem
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzech przechodniów dogoniło i złapało złodzieja
d1jq9q8

Słysząc okrzyki kobiety leżącej na ziemi i wołającej o pomoc, trzech przechodniów, widząc co się dzieje, natychmiast ruszyło za złodziejem. Do zdarzenia doszło kilka dni temu około 23.00 na Białołęce . Kobieta wracająca do domu, w pewnym momencie poczuła jak ktoś chwycił za jej torebkę i próbuje ją wyrwać. Po chwili upadła na ziemię i krzyczała, wołając o pomoc w schwytaniu złodzieja.

Trzej mężczyźni przechodząc obok, widząc co się dzieje, nie czekając długo, natychmiast ruszyli za złodziejem. Po chwili 29-latek był już w ich rękach. Na miejscu policjanci z warszawskiej Białołęki zatrzymali Arkadiusza Ż. Pokrzywdzona kobieta odzyskała torebkę wraz z zawartością.

29-latek, po zebraniu materiału dowodowego, usłyszał zarzut kradzieży. Do zarzucanego czynu, podejrzany mężczyzna przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Zobacz także: Nie chciała wyjść, więc ją udusił!

d1jq9q8

Podziel się opinią

Share

d1jq9q8

d1jq9q8