Trwa ładowanie...

Trzy razy napadli na ten sam kiosk. W końcu wpadli

Straty wyniosły ponad 50 tys. złotych
Share
Trzy razy napadli na ten sam kiosk. W końcu wpadli
d3h93cr

Zachłanność przestępców nie ma granic. Kilku mężczyzn postanowiło włamać się do kiosku. Jak się okazało - po raz trzeci w ciągu kilku tygodni.

Stołeczni funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn, którzy okradali kioski na terenie Bielan . Byli bardzo dobrze zorganizowani, a każdy z nich miał swoje zadanie. Jeden z mężczyzn stał „na czatach”, drugi czekał na kolegów w samochodzie, a dwaj pozostali dokonywali włamania.

W końcu cała czwórka miała pecha. Policjanci od dawna otrzymywali informacje o dużej liczbie napadów na kioski, dlatego zorganizowali zasadzkę. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku podczas dokonywania włamania do placówki przy al. Reymonta. Postanowili ją okraść już po raz trzeci w ciągu dwóch miesięcy.

d3h93cr

- Policjanci znaleźli towar w kiosku popakowany w torby i przygotowany do wyniesienia, a przy mężczyznach rzeczy służące do dokonywania włamań. Czterej koledzy usłyszeli po trzy zarzuty kradzieży z włamaniem - informuje Elwira Kozłowska ze stołecznej policji .

Właściciel kiosku ocenił straty na ponad 50 tys. złotych. Wszyscy czterej mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Źródło: policja/Wawalove

(Oprac: MO)

d3h93cr

*Przeczytaj też: * Metro przecieka. Na stacji Politechnika pojawiły się zacieki

d3h93cr

Podziel się opinią

Share
d3h93cr
d3h93cr