Trwa ładowanie...

Tu moda spotyka się z gotowaniem: rusza pierwsza edycja Mokotowska Kulinarnie

W ramach Święta Ulicy Mokotowskiej miłośnicy dobrego jedzenia będą mogli poznać specjalności warszawskich restauracji.

Share
Tu moda spotyka się z gotowaniem: rusza pierwsza edycja Mokotowska Kulinarnie
d3qmovq

Już w ten weekend rusza kolejna edycja Święta Ulicy Mokotowskie a wraz z nim szał zakupów. Jednak organizatorzy z Mokotowska Zaprasza zaplanowali dodatkową, kulinarną atrakcję przy współpracy z warszawskimi restauratorami.

Stowarzyszenie Mokotowska Zaprasza to inicjatywa mająca na celu wspólne promowanie butików i lokali znajdujących się na jednej z najmodniejszych ulic w Polsce. Ich pierwszym przedsięwzięciem była ubiegłoroczna organizacja Święta Ulicy Mokotowskiej, podczas którego można było wziąć udział w spotkaniach ze stylistkami i gwiazdami, konsultacjach modowych i urodowych, pokazach mody. W tym roku w akcji wezmą udział butiki Lookbook, Mokobelle, Robert Kupisz, Never Ever, Agent Provocateur, Mally&Co., Tara Jarmon Desir Paris, Marlu Creative Fashion, Paryżanka, Atelier Mokotowska i wielu innych.

Organizatorzy również oferują nową atrakcję – przy współpracy z właścicielami prestiżowych restauracji z ulicy Mokotowskiej, mieszkańcy przeniosą się w kulinarną podróż. Każda restauracja, kawiarnia, bar będzie świętować już od piątku 20 maja aż do niedzieli 22. i w tym czasie każde miejsce przygotuje coś specjalnego.

W ten sposób Bistro la Cocotte zaprasza na live-cooking podczas którego będą podawać pyszne galette i crepes, Maneki Sushi znajdziecie promocje na zestawy oraz dodatkowo będziecie mogli poczęstować się mrożoną zieloną herbatą z ziołami. Słony zorganizuje warsztaty z robienia białej kiełbasy. Natomiast 6 Cocktails organizuje wieczorną imprezę otwarcia święta.

d3qmovq

W Święcie Ulicy Mokotowskiej wezmą również udział: Ale Wino, Bazar Kocha, Lukullus, Między Ustami, M49, Montenegro, Przegryź, Pola Concept, Pijalnia Czekolady Wedel.

Na Mokotowskiej można świętować z kulinariami już od piątku, 20 maja. Cała impreza będzie trwać do niedzieli, 22 maja. Wstęp wolny.

d3qmovq

Podziel się opinią

Share
d3qmovq
d3qmovq