Trwa ładowanie...
d1gnabr

Tunel Wisłostrady może być zamknięty nawet 4 miesiące!

Dokładnie nie wiadomo jak długo...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tunel Wisłostrady może być zamknięty nawet 4 miesiące!
d1gnabr

Na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej w ratuszu poinformowano, że tunel Wisłostrady będzie nieczynny przez 2 do 4 miesięcy. Na spotkaniu z dziennikarzami obecni byli wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz, Jerzy Lejk, prezes Metra Warszawskiego i Mustafa Tuncer, który koordynuje projekt budowy II linii metra w konsorcjum AGP Metro Polska.

Niestety nikt z ze zgromadzonych osób nie był w stanie udzielić informacji, kiedy dokładnie zostanie otwarty tunel Wisłostrady. Poinformowano, że spod tunelu ubyło 6,5 tys. metrów sześciennych wody i ziemi. Pusta przestrzeń pod tunelem ma aż 60 metrów długości i jest częściowo wypełniona wodą. Żeby rozwiązać powstały problem trzeba stopniowo wypełniać dziurę powstałą pod tunelem i umocnić grunt.****

Wiceprezydent Warszawy przypomniał, że przed rozpoczęciem kolejnego tygodnia zmieni się sieć objazdów tunelu. Na dotychczasową kierowcy bardzo narzekali. Niezależnie od zaproponowanych przez ratusz nowych rozwiązań, musimy się liczyć z dużymi utrudnieniami w centrum, w którym coraz więcej ulic jest niedrożnych.

d1gnabr

Podziel się opinią

Share
d1gnabr
d1gnabr