Trwa ładowanie...

Turnieje sportowe na zakończenie "Lata w mieście"

Zapisy potrwają do przyszłego czwartku.

Turnieje sportowe na zakończenie "Lata w mieście"
d1ueg1g
d1ueg1g

Jeszcze tylko przez pięć dni, do 13 sierpnia, do godz. 15.00 dzieci oraz młodzież mogą zgłaszać się do turnieju piłkarskiego i siatkarskiego, które rozegrane zostaną na boiskach OSiR Bemowo na zakończenie „Lata w mieście”. Impreza odbędzie się w piątek, 28 sierpnia, w godz. 9.00-19.00.

Turniej piłkarski
Zostanie rozegrany, 28 sierpnia, w godz. 14.00-19.00 na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku 11.

W zawodach mogą wziąć udział drużyny składające się z 5 zawodników w polu i bramkarza – podczas rejestracji można również zgłosić zawodników rezerwowych – w sumie do dziesięciu osób. Każda z drużyn powinna także posiadać swojego opiekuna bądź trenera. W przypadku uczestników niepełnoletnich zmagań konieczne będzie również wyrażenie zgody przez prawnego opiekuna – w formie stosownego oświadczenia. Mecze trwać będą trwać 2x10 minut. Rozgrywki grupowe prowadzone będą na zasadach każdy z każdym, natomiast finałowe na zasadach pucharowych.

Na najlepsze drużyny, które zajmą miejsca na podium, czekają okolicznościowe puchary. Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymają zaś pamiątkowe medale. Przewidziano również nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika turnieju. W zawodach będzie mogło wziąć udział maksymalnie 40 zespołów.

d1ueg1g

W turnieju mogą wystartować wszyscy chętni do ukończenia 18 roku życia. Po zakończonej rejestracji, drużyny zostaną podzielone na grupy ze względu na wiek.

Turniej siatkarski
Podobnie jak zawody piłkarskie, zostanie rozegrany na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11, w godz. 14.00-19.00.

Drużyny biorące udział w zawodach mogą składać się z dwóch, trzech lub czterech osób + jeden zawodnik rezerwowy. Podczas rejestracji drużyny należy podać także dane opiekuna lub trenera zespołu. Osoby niepełnoletnie powinny posiadać również oświadczenia od opiekunów umożliwiające im start w turnieju.

Mecze rozgrywane będą w formie dwóch setów do 11 punktów przy zachowaniu różnicy dwóch punktów. W przypadku remisu rozgrywany będzie trzeci set do 7 punktów, również z zachowaniem różnicy dwóch punktów. Liczba zdobytych setów odpowiadać będzie liczbie zdobytych przez zespół punktów w ostatecznej klasyfikacji.

d1ueg1g

Dla trzech najlepszych drużyn przygotowano nagrody, natomiast wszyscy młodzi sportowcy otrzymają upominki. Dla najlepszego zawodnika turnieju przewidziano nagrodę specjalną. W zawodach będzie mogło wziąć udział 16 drużyn.

Zgłoszenia uczestnictwa w turniejach, należy przesyłać na adres sekretariat@osirbemowo.pl w terminie do czwartku, 13 sierpnia, do godz. 15.00.

Pozostałe atrakcje
Impreza wieńcząca tegoroczną edycję programu „Lato w mieście” rozpocznie się już o godz. 9.00. Na wszystkich najmłodszych którzy, 28 sierpnia, przyjdą na teren Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej czekać będą liczne atrakcje, konkursy i animacje.

WORD Warszawa przygotuje z tej okazji Mini Miasteczko Ruchu Drogowego, w którym dzieci i młodzież będą mogli przypomnieć sobie podstawowe zasady poruszania się po ulicach. Straż Pożarna zaprezentuje młodym warszawiakom sprzęt i wozy bojowe, a Żandarmeria Wojskowa zaprosi śmiałków do symulatora dachowania.

d1ueg1g

Podczas imprezy odbywać się będą również rozliczne atrakcje sportowe. Orlen będzie zachęcał najmłodszych do wspólnego treningu siatkarskiego, drużyna Warsaw Eagels wprowadzi uczniów w świat futbolu amerykańskiego, a Legia Warszawa zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy na parkiecie do gry w koszykówkę.

d1ueg1g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ueg1g