Trwa ładowanie...
d3uqdk9

Tutaj można malować kredą na chodniku. I to jak! [WIDEO]

Mieszkańcy Bródna zachęcają do malowania na chodnikach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tutaj można malować kredą na chodniku. I to jak! [WIDEO]
d3uqdk9

"Prosimy rodziców Julii o posprzątanie chodnika pomiędzy budynkami Kartograficzna 58b, a Kartograficzna 58c po radosnej, sobotniej twórczości córki. Jeśli macie państwo kłopoty z zakupem kartek papieru dla Julii na twórczość plastyczną to my pomożemy" - pismo takiej treści dostali rodzice dziewczynki, mieszkający przy osiedlu Lewandów na Białołęce. Zupełnie inne podejście do rysowania na chodniku mają mieszkańcy Bródna. Uczynili z tego dzieło sztuki.

Kilka dni temu informowaliśmy o sprawie małej Julki , której zabroniono malowania kredą po chodniku, na jednym ze strzeżonych osiedli na Białołęce. Po tym zdarzeniu wiele dzielnic symbolicznie przyłączyło się do malowania na chodnikach, solidaryzując się z dziewczynką. Nie inaczej jest na Bródnie. - Zapraszamy dziewczynkę do nas! Na Bródnie z rysunków na chodnikach zrobili dzieła sztuki - informuje serwis targowek.info.

- My na Bródnie mamy inny hit związany z malowaniem kredą. U nas nie tylko można to robić, ale podnieśliśmy malowanie do rangi sztuki - dodaje serwis targowek.info. Zatem tak to się robi na Bródnie!

(Autor: Hexawizja /YT)

d3uqdk9

Jak widać, można połączyć dobrą zabawę ze sztuką, nie szkodząc przy tym nikomu.

Źródło: (targowek.info/WawaLove.pl)

Przeczytaj też: Zmiany przy Centralnym. Będą naziemne przejścia

d3uqdk9

Podziel się opinią

Share

d3uqdk9

d3uqdk9