Trwa ładowanie...
d40iujt

"Twarda babka" w ratuszu. Renata Kaznowska nowym wiceprezydentem Warszawy

W ubiegłym tygodniu Gronkiewicz-Waltz poinformowała, że z ratusza odchodzi dwóch dotychczasowych wiceprezydentów: Jarosław Jóźwiak i Jacek Wojciechowicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Twarda babka" w ratuszu. Renata Kaznowska nowym wiceprezydentem Warszawy
d40iujt

Renata Kaznowska została powołana na stanowisko wiceprezydenta Warszawy - poinformowała w środę prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Kaznowska zapewniła, że jest "twardą babką" oraz że warszawiacy mają u niej zawsze otwarte drzwi.

- Dziękuję pani prezydent, za to, że obdarzyła mnie zaufaniem. Stoi z mną bardzo ciężka, merytoryczna praca od ponad 20 lat, chciałabym kontynuować współpracę z warszawiakami, którzy zawsze mieli u mnie otwarte drzwi - powiedziała Kaznowska w środę na konferencji prasowej.

Zapewniła, że jest "strasznie twardą babką". - Myślę, że Warszawa na tym skorzysta, bardzo się cieszę, dziękuję za tę nominację w niewątpliwie trudnych czasach - podkreśliła Kaznowska.

d40iujt

W ubiegłym tygodniu Gronkiewicz-Waltz poinformowała, że z ratusza odchodzi dwóch dotychczasowych wiceprezydentów: Jarosław Jóźwiak i Jacek Wojciechowicz. Jóźwiak - dotychczasowy pierwszy wiceprezydent, który nadzorował m.in. zajmujące się kwestiami reprywatyzacji Biuro Gospodarki Nieruchomościami - podał się do dymisji; Wojciechowicz została odwołany przez prezydent Warszawy. Ponadto władze PO rozwiązały stołeczne struktury partii.

Miejsce Jóźwiaka jako pierwszego zastępcy Gronkiewicz-Waltz zajął b. poseł PO, a obecnie sędzia Trybunału Stanu Witold Pahl. Pahl zapowiedział, że pierwszym zadaniem, jakie wyznaczył sobie jako wiceprezydentowi Warszawy, będzie uzyskanie dla miasta statusu pokrzywdzonego w związku z reprywatyzacją.

Źródło: (PAP)

*Przeczytajcie również: Borrusia ostrzega kibiców przed przyjazdem do Warszawy? "Należy unikać Łazienkowskiej" *

d40iujt

Podziel się opinią

Share

d40iujt

d40iujt