Trwa ładowanie...
d45x0k7

Tylko u nas: nieznane projekty Braci Jabłkowskich, czyli moda po warszawsku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tylko u nas: nieznane projekty Braci Jabłkowskich, czyli moda po warszawsku
d45x0k7

19 grudnia na półkach warszawskich księgarni pojawi się biały kruk. To wyjątkowy album, bo zawierający, publikowane po raz pierwszy, zbiory archiwalnych katalogów największego domu towarowego Europy Środkowej - Braci Jabłkowskich. Wszystko za sprawą Urszuli Łęczyckiej-Jeziorskiej i Martyny Jeziorskiej, które na co dzień zawodowo zajmują się kostiumami epokowymi, charakteryzacją teatralno - filmową oraz historią mody. Tym razem postanowiły opracować warszawską modę lat 1910 - 1939. "Bielizna, futra i Bracia Jabłkowscy" to pozycja obowiązkowa dla miłośników stolicy i warszawskiej mody.

Tylko u nas możecie zobaczyć kilka projektów, które znalazły się w albumie. To przedsmak tego, co można znaleźć w tym wyjątkowym zbiorze. Pod zdjęciami znalazły się dokładne instrukcje autorstwa Braci Jabłkowskich. Zobaczcie!

Premiera albumu "Bielizna, futra i Bracia Jabłkowscy" zaplanowana jest na 19 grudnia na godz. 17.00 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25. Promocji książki towarzyszyć będzie mini - pokaz mody przedwojennej i spotkanie z autorkami.

d45x0k7

Podziel się opinią

Share

d45x0k7

d45x0k7