Trwa ładowanie...

Tylko w stolicy. Spędź niedzielę z alpakami

Ośrodek Koparka przy ul. Strzygłowskiej 61 zaprasza na spotkanie z alpakami. - Jeśli cieszyć się z budzącej do życia wiosny, to tylko z naszymi przytulnymi chłopakami alpakami! - zapewniają organizatorzy.

Tylko w stolicy. Spędź niedzielę z alpakamiŹródło: Facebook.com, fot: Ośrodek Koparka
d21xdhc
d21xdhc

Każdy, kto przyjdzie odwiedzić Natana, Kazika, Puree, Minosa, Milora i Promyczka będzie mógł spędzić miły czas na terenie ośrodka, nakarmić, czy pójść z nimi na spacr.

- Półgodzinne spacery odbywać się będą w godzinach: 13:30, 14:00, 15:00, 15:30. Bardzo prosimy o zapisy pod adresem: recepcja@osrodek-koparka.pl wraz z informacją, ile osób weźmie udział i o której godzinie - informują organizatorzy. Dodatkowo proszą o zabranie ze sobą kocy.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Ośrodek Koparka

10 zł wstępu od osoby ( Cena obejmuje spotkanie z alpakami na terenie Ośrodka Koparka).
20 zł wstępu za osobę (Cena obejmuje spotkanie z alpakami na terenie Ośrodka Koparka oraz SPACER z alpakami).

Zobacz także: Kontrowersyjny program Ministerstwa Zdrowia

Alpaki z "Ośrodka Koparka" na co dzień chodzą na zajęcia do przedszkoli i żłobków. - Ośrodek prowadzi zajęcia z alpakoterapii z dziećmi, które cierpią na autyzm. Jest to terapia wspomagająca, która polega na prostych czynnościach. Dzieci przy pierwszym kontakcie z alpaką są niepewne i często boją się większego od nich samych zwierzęcia, dlatego też przebywanie z nimi buduje pewnośc siebie i odwagę. Osoby cierpiące na autyzm mają rożne napięcia mięśniowe i związku z tym, przypinają spinacze, nawlekają koraliki dla alpaki oraz je czeszą i głaszczą - wyjaśnia WawaLove psychoterapeutka i opiekunka alpak Justyna Kamińska. Dodaje, że zwierzęta są socjalizowane i szkolone, aby pracować z dziećmi. - Alpaka jest zwierzęciem stadnym i bardzo lubi kontakt z człowiekiem i dziećmi. Do tego stopnia, że kiedy właściciel ośrodka wyjeżdża na dłuższy czas, alpaki bardzo płaczą za nim - tłumaczy pani Justyna. Dodaje, że te zwierzęta mogą pracować dwie godziny w ciągu dnia, więc staramy się ich nie wykorzystywać więcej.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d21xdhc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21xdhc