Trwa ładowanie...
d3u361u

Układ narkotykowy rozbity [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Układ narkotykowy rozbity [WIDEO]
d3u361u

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji zatrzymali 20 osób związanych z tzw. gangiem ożarowskim. Osoby należące do tej grupy przestępczej zajmowały się przemytem marihuany z Holandii do Polski, obrotem i dystrybucją amfetaminy, a także produkcją i handlem wyrobami tytoniowymi. Wśród nich są m.in. zawodnicy klubów sportowych związanych z walkami MMA (mieszane sztuki walki).

Zobacz również: Policja złapała kolejnych dilerów! [WIDEO]

W połowie 2013 r. zatrzymano 8 członków grupy z terenu Pomorza. Teraz policjanci zatrzymali kolejne 20 osób. W trakcie trwającego od kilkunastu miesięcy śledztwa zebrano materiał, kóry pozwolił na zatrzymanie w sumie kilkudziesięciu członków grupy ożarowskiej działającej na terenie Warszawy i Mazowsza. Amfetamina produkowana przez warszawskie grupy przestępcze trafiała nie tylko do stolicy, ale również na rynek Koszalina i okolic, gdzie była dystrybuowana przez sieć dealerską. Jak wynika z ustaleń, część wyprodukowanych narkotyków przemycano również do Skandynawii.

d3u361u

Zatrzymania miały charakter dynamiczny, policjanci z grup specjalnych CBŚ i policyjni antyterroryści wkroczyli do mieszkań gangsterów.

Wśród zatrzymanych jest 51-letni Mustafa D., obywatel Turcji, prowadzący przestępcze interesy na terenie Holandii oraz Polski. Wśród nich jest również czterech zawodników klubów sportowych biorących udział w walkach MMA oraz dwie osoby poszukiwane listami gończymi.

*W trakcie przeszukań na poczet przyszłych kar i roszczeń zabezpieczono mienie o wartości 120 tys.zł. *Zatrzymanym grozi kara do 15 lat więzienia.

Zobacz również: Wolski sąd bada, czy nauczyciel szkoły muzycznej molestował małoletnią uczennicę

d3u361u

Podziel się opinią

Share

d3u361u

d3u361u